Ponad 35,6 tys. osób zostało zaszczepionych w Punkcie Szczepień w Galerii Bronowice w Krakowie

Ponad 35,6 tys. osób zostało zaszczepionych w Punkcie Szczepień w Galerii Bronowice w Krakowie

35 661, z czego w samym grudniu aż 12 100 – tyle osób skorzystało z oferty Punktu Szczepień w Galerii Bronowice w 2021 roku. Placówka działa od połowy lipca ubiegłego roku i jest pierwszym małopolskim punktem szczepień powszechnych przeciw Covid-19, zlokalizowanym w centrum handlowym.

reklama

Z oferty Punktu Szczepień w Galerii Bronowice można skorzystać przy okazji zakupów w obiekcie czy wizyty w kinie, nie jest konieczna wcześniejsza rejestracja. Jednak dla wygody pacjentów oraz usprawnienia tempa szczepień możliwe jest również zapisanie się na konkretny dzień i godzinę. Punkt realizuje zadania zarówno w pełnym cyklu szczepień, jak i w zakresie dawki przypominającej oraz szczepienia młodzieży i dzieci od 5 rż. Na miejscu dostępni są kwalifikujący do szczepienia lekarze, mający na co dzień doskonały kontakt z najmłodszymi.

reklama

W prowadzonym przez CM UNIMED Punkcie Szczepień zapewniamy pacjentom dostęp do wykwalifikowanej kadry posiadającej doświadczenie w szczepieniu zarówno dorosłych, jak i dzieci. Szczepienia są realizowane sprawnie, a osoby chcące zrobić zakupy i zaszczepić się „przy okazji” chętnie korzystają z tej możliwości. W mojej ocenie pomysł Punktu Szczepień w Galerii Bronowice to strzał w 10 – podkreśla Agata Junger-Kłosowska z Centrum Medycznego UNIMED Kraków, organizatora punktu w Galerii Bronowice.

Punkt Szczepień w Galerii Bronowice niedawno zmienił swoją lokalizację – teraz znajduje się na poziomie +1, zajmując powierzchnię 130 m kw, zapewnia komfort i zachowanie odpowiedniego dystansu pomiędzy czekającymi osobami. Do dyspozycji odwiedzających jest wykwalifikowany personel oraz lekarze. Na miejscu należy wypełnić niezbędną dokumentację oraz przejść kwalifikację medyczną, na podstawie której podawany jest preparat. Szczepiący się przyjmowani są przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Organizatorem punktu szczepień jest Centrum Medyczne UNIMED Kraków

– Duża liczba zaszczepionych w Punkcie w Galerii Bronowice jest dowodem, że obecność tego typu placówki w centrum handlowym doskonale sprawdza się. Byliśmy pierwszym centrum handlowym w regionie, w którym pojawił się punkt szczepień powszechnych przeciw COVID-19, ale w nasze ślady poszły kolejne obiekty. Takie punkty jak ten w naszej galerii zapewniają nie tylko komfortowy, łatwo dostępny lokal, ale również wygodny bezpłatny parking – mówi Aleksandra Mańka, Dyrektor Galerii Bronowice.

Punkt szczepień w Galerii Bronowice czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00. Dużym udogodnieniem jest także możliwość weryfikacji dostępności szczepionek na konkretny dzień, której można dokonać dzwoniąc pod numer: 511 695 015 lub sprawdzając na FB CM Unimed.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności