Park Wodny – obiekt wielu możliwości!

Artykuł partnera

Park Wodny w Krakowie, to obiekt zapewniający kompleksowe usługi o charakterze rekreacyjno-zdrowotnym! Poznaj atrakcje…

Od 2000 r. Park Wodny zapewnia świetną zabawę i doskonały wypoczynek zarówno mieszkańcom Małopolski, jak i turystom odwiedzającym Kraków. W Parku Wodnym znajdziecie pełną gamą atrakcji takich jak: bicze wodne, stacje hydromasaży dennych oraz bocznych, leżanki z hydromasażami, jacuzzi z wodą solankową, Rwąca Rzekę, Tęczowa Ścieżkę, ścianki wspinaczkowe, miejsca do sportów wodnych (siatkówka, koszykówka, piłka wodna), tory do pływania. W strefie dla najmłodszych znajduje się brodzik z Wyspą Piratów i trzema małymi zjeżdżalniami

Nie zapominajmy również o zjeżdżalniach zewnętrznych KONGO, NITRO, TWISTER, SPEED FIRE oraz największa rura wewnętrzna – pontonowa MAMBA.

Hala basenowa to nie wszystko! Warto również skorzystać z Saunarium, które ma powierzchnię 400 m 2

Założenia projektowe j strefy saun zakładały powstanie miejsca o bardzo szerokich funkcjonalnościach opierających się na walorach zdrowotnych oraz relaksacyjnych oraz przybliżające kulturę saunowania /kąpieli  z różnych stron świata.

Klasyczne sauny suche (sauny fińskie) tj. sauna widowiskowa (nawiązująca do saun austriacko-niemieckich), w której odbywały się będą ceremonie tematyczne z saunamistrzami oraz ruska bania (wschodni sposób na saunowanie) uzupełnione zostały o łaźnię morską (stylem nawiązującą do term rzymskich), łagodniejszą saunę ziołową oraz ekstremalną saunę ognistą.

Z myślą o osobach preferujących niższe temperatury powstała również sauna –  infrared solny, spełniająca funkcje groty solnej.

Ze względu na fakt, iż nieodłącznym elementem kąpieli saunowych jest wypoczynek, z niezwykłą dbałością stworzona została strefa relaksu z tężnią – miejsce przeznaczone na relaks i wdychanie powietrza przesyconego solanką z tężni.

Pobyty w tej strefie, łączące relaks z inhalacją solankami pochodzącymi z Ciechocinka i z Zabłocia, mogą być uznawane jako metoda profilaktyki chorób górnych dróg oddechowych, a w okresie m.in. nasilonych alergii, inhalacje w miejscu o takim charakterze mogą okazać się bardzo skuteczną metodą oczyszczania dróg oddechowych.

Park Wodny to także klub treningowy FitPark Park Wodny (znajdujący się na pierwszym piętrze naszego obiektu)

Klub treningowy FitPark Park Wodny, to 1000 m² pow. siłowni z widokiem na halę basenową. Do tego dochodzi różnorodny sprzęt, duże konstrukcje treningowe oraz przestronne sale i szatnie. Nasi trenerzy to prawdziwi zawodowcy; świadczy o tym bogactwo i jakość grupowej oferty treningowej. Różne poziomy treningowego zaawansowania, ukoronowane treningami specjalnymi – GTM. Oferujemy treningi precyzyjnie wymierzone w rozwijanie poszczególnych parametrów sprawności, tworzące pełnowartościowy cykl treningowy funkcjonujący w trzech środowiskach treningowych (sale, siłownia, woda). 

Poznaj pełną ofertę KLIKNIJ TUTAJ

Po wodnych szaleństwach i wysiłku fizycznym zapraszamy do skorzystania z usług Restauracji Rodzinna Siesta mieszczącej się w holu głównym.

Menu Restauracji trafia w gust każdego Klienta, który postanowi uzupełnić spalone kalorie czy elektrolity. Potrawy przyrządzane od podstaw w oparciu o naturalne i świeże produkty zaspokoją każde podniebienie.

Restauracja Rodzinna Siesta to miejsce na dobry początek dnia czy biznesowe spotkanie przy doskonałej aromatycznej kawie. Jest to również idealna Restauracja na rodzinny obiad w Krakowie.

Restauracja obsługuje również grupy zorganizowane oraz imprezy urodzinowe.

Serdecznie zapraszamy w godz. 8:00 – 21:30!

Zobacz również:

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności