Multikino zaprasza na seanse!

Artykuł partnera
Multikino zaprasza na seanse!

Krakowskie Multikino zaprasza na seanse.

reklama

Od 5 stycznia br. w kinach sieci Multikino można zobaczyć między innymi film akcji „King’s Man: pierwsza misja”, a od 6 stycznia br. na wielkim ekranie pojawił się „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” oraz „Sing 2”. W repertuarze na widzów czeka nadal „Spider-Man: Bez drogi do domu” oraz „Matrix Zmartwychwstania”.

reklama

Najgorsi tyrani i zbrodniarze w historii spiskują, by wywołać wojnę, której ofiarą padną miliony ludzi. Tylko jeden człowiek może ich powstrzymać, o ile zdąży… Oto opowieść o pierwszej na świecie niezależnej, działającej w pełnej tajemnicy agencji wywiadowczej. W filmie „King’s Man: pierwsza misja” występują: Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Matthew Goode oraz Aaron Taylor – Johnson.

W komedii „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta… A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata…

W repertuarze widzowie nadal znajdą największe premiery ostatnich tygodni: „Spider-Man: Bez drogi do domu” oraz „Matrix Zmartwychwstania” – długo wyczekiwana czwarta odsłona przełomowej serii filmów, które zrewolucjonizowały swój gatunek. W nowym obrazie powracają aktorzy z poprzednich części – Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss – w rolach słynnych postaci Neo i Trinity.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl. Bilety w najkorzystniejszej cenie na premierowe i przedpremierowe seanse można nabyć online oraz przez aplikację mobilną. Od poniedziałku do niedzieli bilety mają tę samą, stałą cenę uzależnioną od lokalizacji fotela na sali kinowej. Pula miejsc w strefie Promo, z najlepszą ceną, jest ograniczona.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności