Mieszko Minkiewicz i SMKKPM wystąpią w Krakowie

Mieszko Minkiewicz i SMKKPM wystąpią w Krakowie

Mieszko Minkiewicz i SMKKPM wystąpią w Krakowie.

reklama

Ubierzcie się jak Wam wygodnie, przygotujcie dawkę ŚREDNIEGO humoru i chodźcie na NAJGORSZĄ imprezę z okazji dnia zakochanych. Czujesz się za MAŁO GRUBY i nie wiesz czy to dla Ciebie? Nie MARTW SIĘ, dołącz do nas i zostań NAJGRUBSZĄ rybą w mieście (cieście). Wiedzie Ci się w życiu i nie jesteś specjalnie SMUTNY? Luzy rajtuzy, posłuchasz naszych historii i gwarantujemy, że się odnajdziesz! Masz masę przyjaciół i SAMOTNOŚĆ jest Ci OBCA?

reklama

Spoko, poznasz naszą ekipę i zamarzysz o tym, żeby ZASZYĆ SIĘ gdzieś z dala od wszystkich. Jak widzisz na wszystko mamy receptą (w szczególności na ten wyjątkowy walentynkowy wieczór święto zakochanych super ekstra mmm konsumpcjonizm śmierć ludzkości): robimy tak, żeby było ŚRE-D-NIO – i wszyscy będą (nie)zadowoleni. Tej magicznej nocy tradycyjnie wystąpimy dla Was my: SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN. Kto SKRZYWDZIŁ nas taką nazwą zapytacie? Pamiętaj, nikt nie SKRZYWDZI Cię tak bardzo, jak Ty sam siebie. Jak ZWYKLE pogramy dla Was nasze śmiechowo nostalgiczne piosenki i poopowiadamy Wam GŁUPKOWATE historie CO TAM U NAS SŁYCHAĆ.

Będą nie tylko STARE hity, ale też nowe przeboje. PONADTO również tradycyjnie wystąpi dla Was niebanalnie przystojny i sekretnie zabawny MIESZKO MINKIEWICZ. Swoją sztukę przywiózł z Ameryki i nazwa ją STAND-UP (ang. wstać do góry) od owacji na stojąco, które zawsze dostaje po swoim show. Ma ostatnio całkiem nowe dziecko i zupełnie nowy program, więc szykuje się petarda fajerwerków. Chodźcie, nie pozwólcie, żebyśmy ZMARNOWALI ten wieczór sami. Całujemy, Boysband SMKKPM & Easy Lover MIESZKO M.

Bilety dostępne są na tej stronie.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności