Kraków może już kupować na Barbora.pl

Artykuł sponsorowany

Barbora nie zwalnia tempa. Marka zyskała już zaufanie ponad 34 tys. aktywnych klientów w Polsce, a od dziś zakupy w internetowym sklepie spożywczym mogą robić również mieszkańcy Krakowa. Wysoka jakość, szybka dostawa jeszcze tego samego dnia dzięki własnej flocie kurierów oraz bardzo konkurencyjne ceny to tylko wybrane benefity, na które mogą liczyć klienci z Małopolski. Na swoje pierwsze zakupy otrzymają też 25 zł zniżki.

Po niedawnym otwarciu centrum dystrybucyjnego w Katowicach o powierzchni około 3000 mkw. i uruchomieniu sprzedaży dla mieszkańców Górnego Śląska, Barbora wdraża kolejny etap rozwoju działalności w Polsce. Do mapy swojego zasięgu dołącza następne duże miasto z bardzo dużym potencjałem w zakresie e-commerce. Artykuły spożywcze, chemia gospodarcza, kosmetyki, produkty dla dzieci czy też asortyment dla zwierząt trafią do mieszkańców Krakowa z centrum dystrybucyjnego w Katowicach. Marka nawiązała również współpracę z pierwszymi lokalnymi dostawcami.

– Z impetem wchodzimy w nowy rok. Kraków to dla nas miasto z dużym potencjałem. Potwierdziły to także wyniki przeprowadzonej przez nas kampanii pre-launchowej. Zainteresowanie internetowymi zakupami spożywczymi przekroczyło nasze oczekiwania, dlatego liczymy na dynamiczny rozwój sprzedaży w Małopolsce mówi Viktoras Juozapaitis, zarządzający Barbora.pl i dodaje: – Wierzę, że szybko przekonamy naszych nowych klientów do wygody dostawy tego samego dnia oraz wysokich standardów jakości obsługi, jakie zapewnia Barbora.

Bezpłatna, bezpieczna dostawa

Zakupy zrealizowane na Barbora.pl do godziny 17.00 są dostarczane pod wskazany adres jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu przez 7 dni w tygodniu do domów klientów trafiają świeże produkty, w tym pieczywo, ryby, mięso oraz warzywa i owoce od lokalnych dostawców. Mogą oni również rezerwować preferowane terminy dostawy oraz uzupełniać listę produktów już po zakończeniu transakcji.

Transport zakupów odbywa się specjalnie dostosowanymi do tego celu vanami, wyposażonymi w urządzenia chłodnicze i zamrażarki. Dzięki temu klienci mają pewność, że wszystkie produkty będą świeże i w nienaruszonym stanie. 

Oferty specjalne

Przewagą e-sklepu spożywczego Barbora.pl są wyjątkowe oferty, zapewniające znaczną oszczędność w domowym budżecie. Co tydzień kolejne wybrane i ulubione produkty Polaków są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Promocje sięgają ponad 60%. Z okazji wejścia do Krakowa marka oferuje dodatkowo 25 zł zniżki na pierwsze zakupy oraz bezpłatną dostawę do domu. Minimalna wartość zamówienia wynosi 100 zł.

Więcej informacji: www.barbora.pl, www.facebook.com/BarboraPolska/.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności