Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej – Visual Concert odbędzie się w TAURON Arenie Kraków

Już za kilka dni w TAURON Arenie Kraków odbędzie się Visual Concert – koncert muzyki filmowej i epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata, to niezwykłe multimedialno-muzyczne show, które odwiedziło już największe polskie miasta wypełniając po brzegi wszystkie miejsca w ich arenach.

Po sukcesie tego niezwykłego przedsięwzięcia, Visual Concert wraca na dużą scenę, by zrealizować najbardziej fenomenalny koncert z jeszcze większym rozmachem, nowymi wizualizacjami, liczniejszym składem muzyków i wokalistów oraz dodatkowymi efektami specjalnymi.

Podczas Visual Concert wykorzystane zostaną bardzo znane i lubiane motywy filmowych soundtracków, energetyczne i epickie brzmienie gatunku „trailer music”. Przedstawione zostaną obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie na dużym, kinowo–panoramicznym ekranie ledowym nowej generacji.

Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej niezwykłe i spektakularne miejsca na naszej Ziemi: od uroczych plaż na hawajskich wyspach, poprzez 7 Cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy tropikalne, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

W urozmaiconym repertuarze w symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory muzyki filmowej z takich filmów jak: Gladiator, Avatar, Piraci z Karaibów, James Bond, Marzyciel, Transformers, Władca Pierścieni oraz utwory muzyki epickiej, m.in. znanej na całym świecie wytwórni Two Steps From Hell.

Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła Świata. Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najpiękniejszej muzyki filmowej oraz niesamowitego arcybrzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najbardziej niezwykłych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie.

Visual Concert – Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej

29 stycznia 2022 r., godz. 18:00

Informacje o biletach: https://visualproduction.pl/

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności