ICE Kraków jest najlepszym obiektem kongresowym w Europie!

Centrum Kongresowe ICE Kraków trzeci rok z rzędu zostało uhonorowane złotym certyfikatem jakości w kategorii Convention Centres uzyskując w pięciostopniowej skali wynik 4.96. Certyfikat jakości jest przyznawany przez tajemniczych gości kongresów, którzy anonimowo wizytują obiekty kongresowe w Europie Środkowej i Wschodniej, oceniając ich lokalizację, zastosowane udogodnienia i dostępność, obsługę klienta, bezpieczeństwo, serwowany catering a także komunikację marki oraz jej marketing.

To już siódmy raz, kiedy tajemniczy goście kongresów tak wysoko oceniają nas na tle innych, europejskich obiektów. Jest to tym bardziej cenne, że minione miesiące, były dla nas, jak i innych przedstawicieli przemysłu spotkań, bardzo trudne. Mimo to, wykorzystaliśmy chwilowy przestój na dostosowanie się do nowej rzeczywistości, przygotowanie nowych strategii komunikacyjnych i biznesowych, a także wspólnie z krakowską branżą MICE opracowaliśmy „Protokół Kraków Network” –dokument inspirowany Protokołem z Kaohsiung ICCA, który pomógł nam pokazać jak bardzo uważną i elastyczną destynacją jest Kraków – mówi Izabela Błaszczyk, dyrektorka KBF – operatora ICE Kraków.

Anonimową certyfikację obiektów przeprowadza „Kongres” – wydawane w Słowenii czasopismo branży MICE. Magazyn jest dystrybuowany w Belgii, Francji, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech i Słowenii, dzięki czemu dociera do międzynarodowego grona specjalistów.

Źródło UMK

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności