Galeria Kazimierz przygotowała atrakcję. Można z niej skorzystać bezpłatnie!

Galeria Kazimierz przygotowała atrakcję. Można z niej skorzystać bezpłatnie!

Galeria Kazimierz przygotowała atrakcję, która pozwoli małym mieszkańcom Krakowa na aktywny wypoczynek w czasie ferii. Na terenie centrum handlowego otwarto profesjonalną wrotkarnię dla dzieci i młodzieży. Zimowa rozrywka jest w pełni bezpłatna. Wszyscy chętni mogą bezpośrednio na miejscu wypożyczyć sprzęt do jazdy oraz kask i ochraniacze. Wrotkarnia na poziomie +1 Galerii działać będzie do 30 stycznia w godzinach od 11 do 19.

Krakowskie centrum handlowe przygotowało w tym roku świetną alternatywę dla popularnej w czasie zimy jazdy na łyżwach. Z początkiem ferii w Galerii Kazimierz uruchomiono tor do jazdy na wrotkach, który z pewnością przypadnie do gustu amatorom jazdy na znacznie bezpieczniejszej powierzchni od lodowiska.

Wrotkarnia znajdująca się na poziomie +1 w sąsiedztwie salonu Vistula została otwarta z myślą o dzieciach i młodzieży, które lubią aktywnie spędzać swój wolny czas. Z toru mogą także korzystać dorośli opiekunowie, jeśli ich pociechy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wrotkami. Na miejscu wszyscy mają także szansę skorzystać z porad doświadczonych instruktorów.

Zarówno wstęp do wrotkarni, jak i wypożyczenie sprzętu do jazdy, kasków i ochraniaczy jest w pełni bezpłatne. Tor dostępny jest dla młodych krakowian codziennie aż do 30 stycznia w godzinach 11-19.

W związku z tym, że dla Galerii Kazimierz bezpieczeństwo gości jest nadrzędnym priorytetem, pracownicy obsługi wrotkarni dbają na bieżąco o zachowanie czystości wszystkich urządzeń. Zarówno powierzchnie siedzące, jak i sprzęt do jazdy oraz wyposażenie są na bieżąco dezynfekowane.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności