Ferie zimowe w krakowskim ZOO

Krakowski Ogród Zoologiczny zaprasza dzieci wraz z opiekunami na zimowe spotkania ze zwierzętami, które odbędą się w czasie ferii od 17 do 28 stycznia. Edukatorzy w czasie wycieczek zabiorą uczestników na Zimową Ścieżkę Zwiedzania. Opowiedzą nie tylko o gatunkach przystosowanych do trudnych, mroźnych warunków, ale także o egzotycznych, które można zobaczyć w ciepłych pawilonach. W programie wycieczki jest także karmienie zwierząt w Mini-ZOO.

Zajęcia w ogrodzie zoologicznym rozpoczynają się w dni powszednie, o godz. 12 przed bramą główną. Wycieczki w czasie ferii zimowych są gratisowe. Należy jednak wykupić bilet wstępu do ZOO. Ich cena na zimę została obniżona: bilet normalny kosztuje 20 zł, a ulgowy 16 zł. Wychowanków Domów Dziecka zapraszamy do ogrodu bezpłatnie.

W czasie ferii, każdego dnia roboczego w kasach ZOO czeka też 10 biletów darmowych dla posiadaczy ważnej, Krakowskiej Karty Rodzinnej (dzieci do 4 roku życia – wchodzą na podstawie karty rodzica). Jeden bilet uprawnia do jednorazowego wstępu do ZOO. Bilety niewykorzystane jednego dnia, przechodzą na dzień następny.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności