Bistro Fabryczna wspiera Medyków

Artykuł partnera
Bistro Fabryczna wspiera Medyków

Po sukcesie akcji „Bistro wspiera Seniorów” w której wydaliśmy w 2021 roku ponad 3000 posiłków Bistro startuje z kolejną akcją wsparcia – tym razem skierowaną do pracowników SŁUŻBY ZDROWIA.

reklama

To nasz kolejny autorski projekt – sukces poprzedniego dał nam dużo motywacji do organizacji kolejnej akcji wsparcia. Czasy jakie mamy, każdy widzi – nawet najdrobniejsza pomoc ma znaczenie. Jesteśmy lokalem gastronomicznym, nie pomożemy w walce z wirusem, ale pomożemy tym którzy z nim walczą na co dzień. Dlatego od 10 stycznia tego roku każdy pracownik służby zdrowia, który przyjdzie do nas otrzyma posiłek o wartości prawie 30zł w cenie 15zł. – wyjaśnia manager lokalu, Radosław.

reklama

Założenia projektu są bardzo proste – wystarczy przyjść do nas i zgłosić chęć skorzystania z promocji naszej obsłudze. Weryfikujemy jedynie osoby po tzw. cywilu – poprosimy o okazanie dowolnego dowodu pracy w służbie zdrowia. Osoby np. w bluzach „Ratownik Medyczny” nie dopytujemy o ich pracę – od razu proponujemy wspomnianą cenę.- dodaje Radosław.

Bistro Fabryczna to największy tego typu lokal w Krakowie, znany z kuchni europejskiej z elementami kuchni świata. Każdego dnia serwowane są inne dania – menu można znaleźć na głównym profilu Fb https://www.facebook.com/bistrofabryczna – które publikowane jest w każdą niedzielę o godzinie 17.00. Lokal czynny jest 7 dni w tygodniu, pon-pt 8-17.30 oraz sb-ndz – 12-17
Adres: ul. Aleja Pokoju 18, Kraków

Akcja „Bistro wspiera Medyków” trwa do odwołania.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności