Będą wyburzać wiadukt. Pojawią się duże utrudnienia!

Remont w Krakowie

Nocą 24 i 25 stycznia pojawią się duże utrudnienia w ruchu na al. 29 Listopada. Będą one spowodowane demontażem drugiego z przęseł wiaduktu kolejowego w rejonie ul. Siewnej.

Aby zmniejszyć uciążliwość dla kierowców i pasażerów komunikacji autobusowej, roboty będą prowadzone wyłącznie w porze nocnej.

Prace zaplanowane na poniedziałek

I tak, w poniedziałek, 24 stycznia, od godz. 1.00 do 4.00 zajęta zostanie połowa jezdni al. 29 Listopada po wschodniej stronie, przed wiaduktem, patrząc od strony miasta. Dla ruchu kołowego pozostanie przejazd jednym pasem ruchu. Ruch będzie kierowany przez uprawnionych pracowników.

Prace zaplanowane na wtorek

Same roboty wyburzeniowe prowadzone będą kolejnej nocy, czyli we wtorek 25 stycznia. W godz. od 1.00 do 4.00 zamknięty będzie ruch kołowy na al. 29 Listopada pod samym wiaduktem. Kierowcy będą mogli skorzystać z trasy objazdowej wyznaczonej ulicami Siewną, Mackiewicza i Opolską. Objazdem pojadą też autobusy komunikacji nocnej. Ruch pieszy będzie przepuszczany przez uprawnionych pracowników po wschodniej stronie ulicy.

Po wykonaniu demontażu, na al. 29 Listopada zostanie przywrócony ruch.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności