Będą kolejne utrudnienia w ruchu!

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie informuje, że od 14 stycznia do 16 lutego planowane są zmiany w organizacji ruchu na al. 29 Listopada na odcinku od ul. Lublańskiej do ul. Woronicza 

Od godz. 5 rano w piątek, 14 stycznia, do godz. 5 rano w środę, 16 lutego, nastąpi zmiana organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania al. 29 Listopada z ul. Lublańską i Opolską. W tym czasie prowadzone tam będą prace związane z przebudową sieci kanalizacji deszczowej.

Roboty obejmą pasy ruchu na obu jezdniach. Dla kierowców dostępne będą po dwa pasy jezdni w ciągu al. 29 Listopada w każdą ze stron. W rejonie prowadzonych prac zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Wprowadzony będzie zakaz skrętu w lewo z al. 29 Listopada w ul. Lublańską (kierunek Nowa Huta). Objazd do ul. Lublańskiej będzie poprowadzony al. 29 Listopada oraz ulicami Powstańców i Strzelców.

Na czas robót przeniesiony zostanie przystanek autobusowy znajdujący się przy skrzyżowaniu z ul. Lublańską przed skrzyżowanie z ul. Woronicza.

To nie jedyne zmiany! Wcześniej 11 stycznia od godz. 21.00, do 12 stycznia, do godz. 7.00 zamknięte dla ruchu będą wewnętrzne pasy al. 29 Listopada w każdym kierunku – na odcinku przed skrzyżowaniem z ulicami Opolską i Lublańską (od strony północnej). Będzie tam prowadzony demontaż i montaż barier betonowych. W rejonie robót zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 40 km/h.

W tym czasie wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo z al. 29 Listopada w ul. Lublańską (kierunek Nowa Huta) – objazd ul. Powstańców i Strzelców. Równocześnie zachowany będzie skręt w lewo z al. 29 Listopada do Business Park.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności