SYLWESTER DISCO INFERNO: The Very Polish Cut Outs w HYPE PARK

Niekrępowany taniec, lekkomyślny optymizm, wirujący seks, pulsujące światło, kule disco, brokatowy gwiezdny pył, kolorowe outfity, miłość — to tylko kilka cech, które charakteryzuje ukochaną przez wielu erę disco. Daj się jej ponieść, poczuj DISCO INFERNO i przywitaj nowy (oby lepszy) rok 2022 w Hali Hype Park!

Znany do tej pory z plenerowych wydarzeń HYPE PARK, 31 grudnia przenosi się do HALI przy Kamiennej 12 i zaprasza na największą imprezę sylwestrową w klimacie DISCO w Krakowie. Zagrają najlepsi reprezentaci gatunku w Polsce – THE VERY POLISH CUT OUTS w składzie Holiday80 i Karol Aleksander.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU: https://fb.me/e/U34FUvnq

O lokalizacji:

Hype Park – nowe miejsce na mapie Krakowa, to industrialna przestrzeń, wypełniona muzyką i energią. Na plenerowej scenie Hype Parku gościły gwiazdy rezprezentujące niezwykle szeroki przekrój gatunków muzycznych, m.in.: Sanah, Pezet, Problem, Paradise Lost, OIO, Jan-Rapowanie, Flirtini, Jinjer etc.

Na sezon zimowy przygotowaliśmy specjalnie ogrzewaną, przestronną Halę Hype Park, która przez ostatnie miesiące gościła już m.in. Egodrop Festival, Unsound Festival, czy Czeluść. Jej kalendarz zapełnia się wydarzeniami, a najbliższe to: koncert AVI x LOUIS VILLAIN oraz łączący pokolenia: SYLWESTER DISCO INFERNO z The Very Polish Cut Outs.

https://www.instagram.com/hype___park/
https://www.facebook.com/hypeparkkrakow

Zagrają:

THE VERY POLISH CUT OUTS: Holiday80, Karol Aleksander

Data:

31.12.2021, start: 21:00

Miejsce:

Hala Hype Park

Kamienna 12, Kraków

Bilety:

https://bit.ly/Sylwester-DiscoInferno-HypePark

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności