Musical METRO w Krakowie. Skorzystaj z mikołajkowej promocji!

Zapraszamy na Jubileusz 30-lecia Najlepszego Polskiego Musicalu Metro w Krakowie! Wydarzenie odbędzie się 11 grudnia w TAURON Arenie Kraków!

Do 6 grudnia można kupić bilety taniej o 10 zł za każdy bilet, wystarczy wpisać kod: MIKOLAJ. Nie czekaj i już dziś kup bilet na to niesamowite widowisko: musicalmetro.pl

O Musicalu:

Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

„METRO”. Gdzieś między fikcją a rzeczywistością … Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. METRO to opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności