Mamy dla was zaproszenia na Musical Metro [KONKURS]

Konkurs zakończony. Bilety zostały mailowo wysłane do zwycięzców.

Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie. Dla czytelników CowKrakowie.pl mamy cztery podwójne zaproszenia na Musical Metro, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 11 grudnia w TAURON Arenie Kraków.

O Musicalu:

Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

„METRO”. Gdzieś między fikcją a rzeczywistością … Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. METRO to opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

Jeżeli macie ochotę zdobyć jedno z czterech podwójnych zaproszeń na to wydarzenie, to zachęcamy do udziału w szybkim konkursie, który trwa tylko do końca dzisiejszego dnia (9 grudnia)

Aby mieć szansę na wygranie – wystarczy odpowiedzieć na nasze trzy pytania konkursowe:

-Ile czasu trwa Musial Metro?
-Czy scenografia dynamicznie się zmienia podczas wydarzenia?
-Przekonajcie nas, dlaczego właśnie do was powinny trafić bilety?

PS: Będzie nam miło jak dołączycie do obserwujących na naszym Instagramie. LINK

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: konkurs@cowkrakowie.pl. W tytule wpiszcie: „Musical Metro”

Na maile konkursowe czekamy do końca dzisiejszego dnia. Zwycięzców wyłonimy 10 grudnia na podstawie poprawnych i najciekawszych odpowiedzi. Bilety zostaną wysłane drogą mailową w formacie PDF – należy je wydrukować.

Życzymy powodzenia!

Przekazujemy komunikat od organizatora:

„Zgodnie z wprowadzonymi obostrzeniami dotyczącymi imprez kulturalnych i sportowych wprowadzonymi od 1 grudnia, liczba widzów nie zaszczepionych nie może przekroczyć 50% pojemności obiektu. W związku z tym informujemy, że zgodnie z decyzją Inspektora Sanitarnego w Krakowie, spełniamy te regulacje, wobec czego posiadamy zgodę SANEPID-u oraz decyzję Prezydenta Miasta Krakowa umożliwiającą organizację koncertu w wyznaczonym terminie 11 grudnia 2021 r o godzinie 19:00. Obiekt TAURON Arena jest sanitarnie przygotowany do wydarzenia, dostępne będą środki do dezynfekcji rąk, przyjmowane będą również dobrowolne oświadczenia o zaszczepieniu. Bramy obiektu otwarte będą już od godziny 17.45. Na widownię nie będzie można wnosić żywności ani też napojów alkoholowych. Konsumpcja odbywać się będzie w miejscach do tego przeznaczonych w foyer

Regulamin konkursu

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności