Brak pomysłu na świąteczny prezent? Podaruj emocje!

Artykuł partnera
Brak pomysłu na świąteczny prezent? Podaruj emocje!

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent? Boisz się, że będziesz biegał po sklepach na dzień przed Wigilią? A gdyby tak zamiast kolejnych skarpetek, które do niczego nie pasują, albo gustownego swetra z reniferem, podarować emocje, które zostaną zapamiętane na długo?

Wyobraź sobie, że już jako dziecko o czymś marzyłeś. Może był to rower, zegarek albo strzelenie gola w trakcie meczu po lekcjach. Mogłeś też chcieć być policjantem albo strażakiem. Ale jest duża szansa, że Twoim marzeniem było zostanie pilotem. Jak to w życiu, z realizacją takich planów bywa różnie. A co, gdyby się okazało, że możesz usiąść za sterami pasażerskiego odrzutowca?

Lot symulatorem to doskonały prezent dla każdego, kto marzył o zostaniu pilotem, szuka nowych wrażeń lub po prostu zastanawia się, jak wygląda kokpit samolotu pasażerskiego. Nie ważne, czy osoba ma kilka, czy kilkadziesiąt lat. Symulator daje olbrzymie możliwości, a scenariusz każdej sesji możemy dostosować pod potrzeby i oczekiwania konkretnego uczestnika. Taki prezent to zarówno dobra rozrywka, jak również ciekawe i pełne merytorycznej wiedzy doświadczenie. Może dzięki sesji w symulatorze w AirPoint, ktoś odkryje swoją pasję i za kilka lat zostanie pilotem albo pilotką – zachęca Paweł Brzeziński.

AirPoint posiada symulatory w trzech lokalizacjach: Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. AirPoint Kraków mieści się przy Rynku Głównym 6, w gmachu Szarej Kamienicy. Znajdziecie tu zaawansowany i niezwykle realistyczny symulator lotu, czyli w pełni odwzorowany kokpit Airbusa A320, jednego z najpopularniejszych samolotów pasażerskich świata. Co najciekawsze, lotu w symulatorze może spróbować niemalże każdy. Jedynym warunkiem jest wiek – uczestnik musi mieć ukończone co najmniej 8 lat.  

Jak podarować lot w symulatorze w prezencie? Wystarczy wybrać jeden z oferowanych przez AirPoint voucherów prezentowych. Taki voucher jest ważny przez 12 miesięcy, a obdarowana osoba może dokonać rezerwacji lotu w dogodnym dla siebie terminie. Emocje związane z lotem w symulatorze sprawią, że będzie to prezent zapamiętany na długo, a nie coś o czym zapomina się kilka dni po świętach.

Bez względu na to, jaki voucher wybierzesz, obdarowanej osobie będzie towarzyszył instruktor, który służy pomocą oraz w jasny i ciekawy sposób opowiada o wszystkich zagadnieniach związanych z lotnictwem. Ponadto, do kokpitu uczestnik może zabrać ze sobą 2 osoby towarzyszące.

AirPoint to nie jest jedna z tych atrakcji, która nudzi się po pierwszym razie. Tutaj każdy lot może być zupełnie inny i dostarcza nowych wrażeń. Dzisiaj wystartujesz w Warszawie, następnym razem wybierzesz Nowy Jork albo polecisz do Dubaju. Ale nie tylko miejsce może być dowolne. Mamy także opcję wyboru pogody, możliwość lotu w ciągu dnia albo w nocy, a dla tych którzy poczują się pewniej za sterami i lubią duże wyzwania, możemy zasymulować także różne usterki, z pożarem silników włącznie – opowiada Paweł Brzeziński.

Zobacz film promujący symulatory lotu AirPoint:

AirPoint, symulator lotu dostępny dla każdego. Kto może z niego korzystać?

  • Osoby ciekawe nowych wyzwań i doświadczeń
  • Dzieci i młodzież, dla których przygotowano także specjalne warsztaty
  • Pasjonaci lotnictwa
  • Piloci przygotowujący się do rekrutacji w liniach lotniczych
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności