Wygraj czteroosobowe zaproszenie na koncert

Konkurs został zakończony. Zwycięzca został powiadomiony o wygranej

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie! Mamy dla was czteroosobowe zaproszenie na najbliższy koncert Sławka Uniatowskiego, który odbędzie się 28 listopada w Kinie Kijów.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00. Macie ochotę świetnie się bawić? To zachęcamy do udziału w konkursie.

O koncercie:


Po gorąco przyjętej trasie The Best Of, w wypełnionych po brzegi salach, zapraszamy na drugą odsłonę koncertów Sławka Uniatowskiego z utworami swoich największych, muzycznych idoli! Ciechowski, Wodecki, Sinatra, Zaucha. Na koncertach nie zabraknie największych utworów z płyty Methamorphosis, a także muzycznych zapowiedzi z nadchodzącego albumu Wielki Błękit, którego premiera planowana jest na 2021 rok.

Wyjątkowe aranżacje, ciepły barytonowy głos, klimat i atmosfera koncertu sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.

Sławek Uniatowski – Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgeral.

Aby mieć szansę na wygranie czteroosobowego zaproszenia – wystarczy odpowiedzieć na nasze pytania konkursowe.

-Kogo koncert odbędzie się 11 listopada w Kinie Kijów?

-Jakie spektakl odbędzie się 27 listopada w Kinie Kijów?

-Dokończ zdanie: Chcę pójść na ten koncert ponieważ…

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: konkurs@cowkrakowie.pl, tytuł: „Konkurs koncert”

Na Wasze wiadomości czekamy do końca dnia (26 listopada). Zwycięzcę powiadomimy o wygranej 27 listopada. Bilety zostaną przesłane w formacie PDF, które należy wydrukować!

Powodzenia!

Regulamin

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności