W Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się koncert dla seniorów. Obowiązują bezpłatne wejściówki

7 grudnia o godz. 12.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się koncert dla seniorów. Tegorocznemu wydarzeniu będzie towarzyszyła wystawa prac malarskich przygotowanych przez uczestników zajęć, organizowanych w krakowskich Centrach Aktywności Seniorów. Bezpłatne wejściówki na koncert można dostać w wybranych punktach InfoKraków.

Podczas koncertu wystąpi Chór „Hejnał” pod dyrekcją Karoliny Patli oraz Krakowska Młoda Filharmonia – Orkiestra Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza pod dyrekcją Tomasza Chmiela. Uczestnicy koncertu usłyszą także Chór I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie pod dyrekcją Ryszarda Źróbka.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość zwiedzenia wystawy „Sercem i pędzlem”, prezentowanej we foyer Centrum Kongresowego. Na ekspozycję złożą się prace malarskie przygotowane przez uczestników zajęć organizowanych w krakowskich Centrach Aktywności Seniorów. Osoby, które przyjdą na koncert, będą mogły zobaczyć wystawę w godz. 11.00-15.00, potem od godz. 16.00 do 18.00 ekspozycja będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Bezpłatne wejściówki na koncert można otrzymać w Punktach InfoKraków:

  • w Pawilonie Wyspiańskiego, plac Wszystkich Świętych 2, w godz. 9.00–17.00
  • na osiedlu Zgody 7, w godz. 10.00–18.00

Dodatkowe informacje o koncercie tutaj. 

Na koncert zaprasza Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa. Wydarzenie organizowane jest przez Urząd Miasta Krakowa w ramach Gminnego Programu Aktywności Społecznej i Integracji Osób Starszych PASIOS.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności