TAURON Arena Kraków zaprasza osoby zaszczepione na imprezę sylwestrową

31 grudnia TAURON Arena Kraków zaprasza mieszkańców Krakowa do Strefy VIP na „Sylwestera z Agentem”. Udział w wydarzeniu możliwy jest tylko dla osób zaszczepionych.

31 grudnia 2021 roku strefa VIP TAURON Areny Kraków zamieni się w salę balową. Rezerwując miejsca będzie można wybrać stoliki w restauracji lub zaprosić gości do jednej z ekskluzywnych lóż.

We Foyer strefy VIP pojawi się parkiet do tańczenia przy muzyce na żywo oraz muzyce odtwarzanej przez DJ-a. Tuż przed północą, na głównym ekranie – CUBE w Arenie Głównej zegar będzie odliczał ostatnie sekundy Starego Roku.

Wykwintne jedzenie zapewni szef kuchni TAURON Areny Kraków z firmy Meta. W menu znajdą się m.in. magiczne pudełko z przystawkami, a w nim: foie gras z białą czekoladą i truflą, ceviche z sandacza z czarnuszką oraz tatar ze strusia z kawiorem.

Daniem głównym będzie perliczka z puree truflowym, salsefią opalaną i sosem szafranowo-tymiankowym. Przygotowane zostaną również dania w wersji wege.

Na gości czekać będzie również zimny bufet z kilkunastoma propozycjami do wyboru m.in. ostrygami Fine de Claire, ośmiornicą z salsą z jabłek, pate drobiowym z wiśnią oraz dania, po których agenci czują się lepiej: barszcz czerwony z pasztecikami z ciasta francuskiego i filet z gęsi z sosem śliwkowym i zapiekanką gratine. Wśród deserów znajdą się m.in. mini ptysie z kremem, sernik New York i bezy z kremem i owocami. Do dyspozycji gości będzie również open bar, a w nim napoje zmieszane, ale niekoniecznie wstrząśnięte.

***

Sylwester w TAURON Arenie Kraków

31 grudnia 2021 roku (piątek)

Rozpoczęcie: godz. 20:00

Koszt:

– miejsce przy stoliku w restauracji VIP – 500 zł / osoba;

– miejsca w loży – wycena indywidualna w zależności od wielkości loży i liczby gości.

W cenie imprezy są: menu złożone z przystawek, dania głównego, deserów, zimnej płyty i dań gorących, open bar; parking.

Obostrzenia związane z COVID-19: w wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby zaszczepione przeciw Covid-19. Przed opłaceniem rezerwacji konieczne będzie wypełnienie oświadczenia dostępnego na stronie: www.tauronarenakrakow.pl.

W wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Rezerwacja miejsc jest prowadzona pod adresem e-mail: rezerwacje@arenacatering.pl. Dodatkowe informacje są udzielane pod numerem telefonu +48 533 250 100 (w godz. 10:00-16:00).

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności