Rozbudowa al. 29 Listopada. W tym miejscu będzie zmiana organizacji ruchu

W okresie od 15 listopada nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Węgrzeckiej. Ma to związek z kolejnym etapem prac przy rozbudowie al. 29 Listopada i dostosowaniem ww. skrzyżowania do nowego układu drogowego .

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Węgrzeckiej nastąpi w dniu 15 listopada od godziny 7.00, w związku z czym wyłączona będzie możliwość wjazdu na ul. Węgrzecką z al. 29 Listopada. Natomiast na drugim końcu ul. Węgrzeckiej, na skrzyżowaniu z ul. Meiera zakaz wjazdu będzie obowiązywał wszystkie pojazdy z wyłączeniem pojazdów budowy oraz dojazdu do posesji i działek zlokalizowanych przy ul. Węgrzeckiej.

Przywrócenie stałej organizacji ruchu nastąpi w dniu 26.11.2021 r. o godzinie 17:00.

Natomiast w dniu 16 listopada od godziny 7:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Woronicza z al. 29 Listopada. Ma to związek z prowadzeniem prac przewiertowych branży telekomunikacyjnej pod jezdnią al. 29 Listopada.

Zmiana organizacji ruchu spowoduje zajęcie całej szerokości chodnika oraz zieleńca zlokalizowanego naprzeciwko nieruchomości położonej pod adresem al. 29 Listopada 103. Ruch pieszy zostanie skierowany na utwardzony zieleniec zlokalizowany w sąsiedztwie wygrodzonego terenu. Po drugiej stronie al. 29 Listopada również nastąpi zajęcie całej szerokości chodnika, zaś ruch pieszy zostanie skierowany na sąsiednią ścieżkę rowerową.

Jednocześnie w rejonie prowadzonych prac zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości pojazdów do 40 km/h.

Przywrócenie stałej organizacji ruchu nastąpi w dniu 18 listopada do godziny 17:00.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności