Radio RMF FM zaprasza na koncert

11 listopada odbędzie się piąta już edycja akcji „Ogólnopolskie Śpiewanie Biało-Czerwonych Przebojów”. O 12 na Rynku Głównym w Krakowie podczas koncertu karaoke największe polskie hity zaśpiewają gwiazdy krajowej sceny wraz z publicznością, a wydarzenie zwieńczy koncert zespołu De Mono.

To będzie wyjątkowa, radośnie patriotyczna impreza organizowana przez radio RMF FM z okazji Święta Niepodległości, którą w samo południe rozpocznie wspólne odśpiewanie hymnu. A później, podczas koncertu w formie karaoke polskie hity wszech czasów zaśpiewają Viki Gabor, Piotr Kupicha, Three Of Us i Marta Gałuszewska. Obok sceny stanie wielki telebim z animacjami i tekstami utworów, dzięki czemu wraz z artystami piosenki będzie mógł zaśpiewać każdy, kto przyjdzie na krakowski rynek. Na zakończenie imprezy mini-koncert zagra zespół De Mono.

Impreza będzie na żywo transmitowana na stronie rmf.fm, na profilach stacji w social mediach oraz na portalu Interia.pl. Relacje z imprezy znajdą się też w specjalnym programie RMF FM prowadzonym przez Pawła Jawora ze studia i Mateusza Opyrchała ze sceny na Rynku.

RMF FM obchodzi Święto Niepodległości zapraszając do wspólnego śpiewania biało-czerwonych przebojów już od 2016 roku. W poprzednich edycjach udział wzięli m.in. Lady Pank, Grzegorz Markowski z Perfectem, Artur Gadowski z zespołem IRA, Varius Manx z Kasią Stankiewicz, Sarsa, Anna Karwan, Mateusz Ziółko, Antek Smykiewicz, Sound’n’Grace, Natalia Zastępa, Roksana Węgiel, Lanberry i Marcin Sójka.

Fot. RMF FM

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności