Nowa atrakcja w Krakowie. Otwarcie już w piątek [zdjęcia]

Już w najbliższy piątek, mieszkańcy Krakowa będą mogli odwiedzić Ogród Świateł – Królewna Śnieżka. Tak, jak w poprzednim roku Ogród Doświadczeń im. S. Lema rozświetli się tysiącami lampek!

Organizatorzy przygotowali nowość! Przed wejściem czeka na was mapka ze zdrapką do gry. Jeżeli poprawnie udzielicie odpowiedzi na zadane tam pytania, to możecie odebrać upominek!

Na terenie parku o powierzchni 6 hektarów będzie na ciebie czekać niemal 30 instalacji świetlnych oraz atrakcje multimedialne w tematyce jednej z najcudowniejszych baśni Braci Grimm! Po przekroczeniu bramy wejściowej w formie ogromnej księgi, rozpoczniesz spacer po najważniejszych momentach z opowiadania Śnieżki oraz codziennym życiu 7 krasnoludków.

Odwiedzisz m.in: Domek krasnoludków w postaci 12-metrowego tunelu świetlnego, kopalnię diamentów oraz wiele innych atrakcji takich jak np. Choinka multimedialna stworzona z 30 000 świateł LED, a także pokazy laserowe. Nie zabraknie elementów grywalizacji dla najmłodszych oraz wielu cudownych photo pointów, które pozwolą uwiecznić te magiczne chwile w postaci pięknych zdjęć i filmów.

Również w tym roku, w piątek, sobotę i niedzielę odbywają się pokazy laserowe (co pół godziny)

Bilety online dostępne są na tej stronie.

Wybieracie się samochodem? TAURON Arena Kraków udostępni blisko 100 miejsc na parkingu technicznym. Wjazd na parking jest możliwy od strony al. Pokoju (Centrum Handlowego M1).

Parking jest płatny i niestrzeżony. Cena biletu za wjazd na parking to 8 zł. Bilet należy pobrać przy wjeździe.

Opłatę należy uiścić przed wyjazdem w jednym z parkomatów zlokalizowanych na:

– Parkingu Naziemnym (płatność kartą i gotówką);

– Parkingu Zewnętrznym od strony Parku Lotników Polskich (płatność tylko kartą).

Harmonogram:

5-11 i 13 listopada – parking z wjazdem od strony M1 będzie czynny od godz. 15:00 do 21:30.

Uwaga! 12 i 14 listopada, w związku z wydarzeniami odbywającymi się w Arenie Głównej,  Parking Techniczny będzie nieczynny! W tych dniach możliwy będzie wjazd na parking od strony ul. Lema (opłata w dni imprezowe wynosi 40 zł, płatne gotówką).

Regulamin korzystania z parkingu TAURON Areny Kraków jest dostępny TUTAJ.

Zobaczcie zdjęcia:

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności