IKEA odkupi używane meble od klientów

22 listopada w IKEA startuje usługa “Oddaj i zyskaj”. Używane meble będzie można przywieźć do sklepu i odsprzedać. Następnie trafią  one do działu circular hub, gdzie będą miały szansę znaleźć nowy dom. Marka od wielu lat wspiera Polaków w zrównoważonym życiu i zachęca do bardziej świadomej konsumpcji.

Dzięki usłudze „Oddaj i zyskaj” klienci i planeta wychodzą na plus. Od 22 listopada będzie ona dostępna we wszystkich sklepach IKEA, czyli również w Krakowie. Używane meble z asortymentu marki, nie starsze niż pięcioletnie, będzie można przywieźć do sklepu i odsprzedać w Dziale Obsługi Klienta.

Wcześniej należy odwiedzić stronę internetową www.IKEA.pl/oddajizyskaj, aby otrzymać wycenę mebla, odpowiadając krok po kroku na pytania, m.in. o jego rodzaj i stan. Po akceptacji wyceny, należy przyjechać z meblem do sklepu IKEA, gdzie w Dziale Obsługi Klienta mebel zostaje sprawdzony pod kątem zgodności z wcześniej złożoną ofertą. Za mebel otrzymuje się kartę refundacyjną na zakupy w sklepie oraz na IKEA.pl, a używane produkty trafiają do działu circular hub, gdzie można je kupić po okazyjnej cenie. W ten sposób niepotrzebne już klientom meble zyskują szansę na nowy dom i życie.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności