Zarząd MPK SA w Krakowie wyróżnił najlepszych pracowników

Zarząd MPK S.A. w Krakowie już po raz 13 wyróżnił najlepszych pracowników wśród motorniczych, kierowców i inspektorów ruchu wręczając im specjalne odznaki „Lidera Jakości”.  

Te odznaki otrzymały osoby, które nie spowodowały ani jednej kolizji lub wypadku, wyróżniające się kulturą zachowania i komunikowania się z pasażerami oraz dyspozycyjnością. W tym roku odznaki „Lidera Jakości” otrzymali: Paweł Bańbuła z zajezdni autobusowej Bieńczyce, Michał Buchacz – inspektor ruchu MPK, Piotr Kęsek z zajezdni autobusowej Wola Duchacka, Roman Kolbusz z zajezdni autobusowej Płaszów, Henryk Kostera z zajezdni tramwajowej Nowa Huta oraz Marek Pietruszka z zajezdni tramwajowej Podgórze (nominowani do tej nagrody byli jeszcze Ryszard Baran, Henryk Duszyk, Jerzy Marchwiarz, Artur Nowak, Łukasz Szlosek, Dariusz Żurawski).

Wszystkim nagrodzonym należą się duże gratulacje, bo tytuł „Lidera Jakości” wcale nie jest łatwo zdobyć. W sumie do tej pory, a więc przez 13 lat istnienia tej odznaki trafiły one do zaledwie 77 pracowników MPK S.A. w Krakowie. Są to najlepsi pracownicy poszczególnych zajezdni tramwajowych i autobusowych, którzy wzorowo wywiązywały się ze swoich obowiązków, a na ich pracę nie poskarżył się żaden z pasażerów korzystających z komunikacji miejskiej – mówił podczas wręczania nagród Grzegorz Dyrkacz, wiceprezes zarządu MPK SA w Krakowie.

Podczas tego spotkania zostały także wręczone listy gratulacyjne i upominki przygotowane przez Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego dla zwycięzców konkursu „Bezpieczna jazda komunikacją miejską”. Trafiły one do:

·         Moniki Kasiak – najlepszego kierowcy MPK

·         Dariusza Wieczorka – najlepszego motorniczego MPK

·         Patryka Dybały – najlepszego inspektora ruchu MPK

·         Stanisława Majchera – najlepszego elektromechanika

·         Dariusza Pioruna – najlepszego mechanika MPK

Fot. MPK

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności