Youtuber rozda 10 000 zł na dachu Galerii Bronowice

Czas start! Październikowe wyzwanie od Kamila Labuddy – jednego z najpopularniejszych youtuberów w kraju – rzucone. Dwójka śmiałków, którym uda się wykręcić najlepszy wynik miesiąca w Illegal Karting by Budda w Galerii Bronowice, zgarnie łącznie 10 000 zł. Uwaga! Specjalnie na tę okazję powstało zupełnie nowe ułożenie toru. Aktualny rekord wynosi 26.101 sek.

Od czerwca na dachu Galerii Bronowice funkcjonuje nowoczesny i taktycznie rozplanowany tor kartingowy sygnowany pseudonimem topowego youtubera – Buddy (Budda.TV). Illegal Karting by Budda w ciągu zaledwie kilku miesięcy działalności stał się jednym z ulubionych miejsc miłośników motoryzacji i rywalizacji w duchu fair play. Wszystko za sprawą wyzwań, które każdego miesiąca amatorom czterech kółek rzuca Kamil Labudda. Tym razem internetowy twórca postanowił nagrodzić aż dwie osoby, które wykażą się swoimi mistrzowskimi umiejętnościami za kierownicą i ustanowią październikowy rekord nowego toru. W puli znajduje łącznie 10 000 zł. Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach wagowych: +60 kg – 5 000 zł oraz +90 kg – 5 000 zł.

Czas dla zachowania dokładności oraz bezpieczeństwa gości i pracowników mierzony jest komputerowo.

Tworząc Illegal Karting by Budda od początku wiedziałem, że chcę, aby jego działalności towarzyszyły niestandardowe rozwiązania i każdy czuł się tu dobrze! Zarówno moi fani, jak i osoby, które chcą realizować swoją pasję czy zwyczajnie się zrelaksować, ale też ci, którzy lubią rywalizację i chcą przekuć to w wartościowe nagrody. Sądzę, że cel został osiągnięty i jesteśmy jedynym tego typu miejscem w Polsce, w którym podczas amatorskich przejazdów kartingowych można wygrać tak dużą kwotę mówi Kamil Labudda, właściciel toru kartingowego w Galerii Bronowice. – Serdecznie zachęcam wszystkich do udziału w październikowej zabawie oraz śledzenia fanpage’a Illegal Karting by Budda i Galerii Bronowice, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje o organizowanych konkursach oraz zmianach na torze – dodaje.

Illegal Karting by Budda – flota i możliwości toru

Przypomnijmy: Illegal Karting by Budda dysponuje 15 zaawansowanymi technicznie gokartami marki SODIKART. Flota składa się z m.in. trzech rodzajów maszyn dostosowanych do wieku i potrzeb klientów, modelu osiągającego prędkość nawet do 70 km/h czy dwóch gokartów przeznaczonych dla młodszych osób oraz do jazdy w parze – w tym rodzica z dzieckiem już od 3 r.ż.

– Illegal Karting by Budda to doskonałe miejsce do tego, aby spędzić czas z rodziną czy znajomymi, zorganizować firmowy event, wieczór kawalerski lub panieński. Możliwości jest wiele, ponieważ tor, zlokalizowany na dachu naszego obiektu, dostosowany jest do potrzeb każdej grupy wiekowej. Dodatkowo, co niezwykle ważne, nasi klienci mogą czuć się tu bezpiecznie i komfortowo, dzięki m.in. specjalnie wzmocnionym bandom z tworzywa polietylenowego informuje Aleksandra Mańka, dyrektor Galerii Bronowice.

Konkurs w Illegal Karting by Budda, zlokalizowanym w Galerii Bronowice, potrwa w dniach 1-31 października! Nagrody przyznawane będą na koniec miesiąca. Tor czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-20:00 oraz w soboty w godz. 10:00-21:00. Serdecznie zapraszamy!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności