Walka o życie mężczyzny w Krakowie

We wtorek( tj.05.10.br. ) około godziny 9:30, oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o możliwości targnięcia na swoje życie przez 48-letniego mężczyznę. O swoich obawach oficera dyżurnego powiadomiła znajoma 48-latka, do której ten wysłał pożegnalny sms.

Do miejsca zamieszkania mężczyzny natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy byli najbliżej tego adresu. Po przybyciu na miejsce  funkcjonariusze pobiegli do wskazanego mieszkania, którego drzwi okazało się, że były zamknięte od środka. Ponieważ nikt nie odpowiadał na pukanie ani na wołanie policjanci zdecydowali się na wejście siłowe.

Wewnątrz mieszkania funkcjonariusze sprawdzili wszystkie pomieszczenia. W jednym z pokojów były otwarte drzwi balkonowe. Po wejściu na balkon policjanci zauważyli za barierką wiszącego mężczyznę. Błyskawicznie go wciągnęli na balkon. Mężczyzna odzyskał świadomość. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, a do czasu jej przyjazdu policjanci monitorowali funkcje życiowe mężczyzny.  48-latek został zabrany do szpitala.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności