Uwaga kierowcy! Będzie zmiana organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania al. 29 Listopada i ul. Lublańskiej

Aktualizacja: Nie od dziś, a od 4 listopada od godziny 7.00 zmieni się organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania alei 29 Listopada i ul. Lublańskiej.

Uwaga kierowcy! Od 2 listopada, od godz. 7.00 zmieni się organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania al. 29 Listopada i ul. Lublańskiej. Wykonawca rozbudowy wylotówki na Warszawę będzie kontynuował budowę kanalizacji deszczowej.

Kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania al. 29 Listopada i ul. Lublańskiej potrwa około trzy tygodnie.

Roboty budowlane związane z budową kanalizacji deszczowej przeniosą się na kolejne dwa pasy północnej jezdni ul. Lublańskiej. W związku z tym wyłączony z ruchu będzie środkowy pas ruchu oraz częściowo prawy pas ruchu (do jazdy na wprost). Oznacza to, że ruch samochodowy na kierunku wschód – zachód będzie się odbywał jedynie z wykorzystaniem estakady. Nie dotyczy to pojazdów komunikacji zbiorowej. Jadąc ul. Lublańską od Nowej Huty pod estakadę będzie można skręcić w prawo lub w lewo w al. 29 Listopada.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności