Przed TAURON Areną Kraków pojawiły się wagoniki górskiej gondoli. To nie wszystko!

Lato się skończyło, ale Arena Garden nie zwalnia tempa! Do strefy zawitała złota, polska jesień! Zapraszamy do strefy relaksu, kultury i pysznego jedzenia przy TAURON Arenie Kraków w dni powszednie od godz. 13:00, a w weekendy od godz. 12:00.

Wagoniki i kominki

Na gości czekają przestrzenie w nowej aranżacji – w Arena Coffee (w Małej Hali) wprowadzono nieco jesiennego, ciepłego, domowego klimatu. Pojawiły się kominki, a przy nich fotele, w których można wygodnie usiąść i ogrzać się jesiennymi gorącymi nowościami z kawiarnianego menu. Przygotowano też nową ściankę do zdjęć z napisem „hello fall”. Cały wystrój wzbogaciły jesienne kolory i rośliny m.in. dynie i astry.

W strefie na zewnątrz TAURON Areny Kraków zamiast egzotycznych palm stanęły wagoniki górskiej gondoli. Można w nich wygodnie usiąść i zjeść nowe przysmaki z food trucków. Strefa została dodatkowo oświetlona, na zewnątrz stanęły też ogrzewacze, co z pewnością umili gościom długie jesienne wieczory.

Nową, jesienną odsłonę ma także foyer TAURON Areny Kraków. Tutaj będą organizowane atrakcje dla najmłodszych, a także transmisje ciekawszych wydarzeń sportowych.

Warto wiedzieć

Godziny otwarcia strefy Arena Garden przy TAURON Arenie Kraków:

poniedziałek – czwartek: 13:00 – 21:00,

piątek: 13:00 – 22:00,

sobota: 12:00 – 22:00,

niedziela: 12:00 – 21:00.

Codziennie na chętnych czeka strefa food trucków – z jedzeniem, napojami i słodkościami. Lista Food Trucków i budek: Burger Truck, Pita gyros, Curry Point, budka z grillem, Węgier na kółkach, Taco Truck, Yummy India Foodies, budka z pizzą, Królestwo frytek, kawa, Słodziak. Kawiarnia: Arena Coffee w Małej Hali TAURON Areny Kraków – kawy, koktajle i słodkości!

Śledźcie profil www.facebook.com/ArenaGardenKrakow i stronę www.tauronarenakrakow.pl i bądźcie na bieżąco z tym, co dla Was przygotowaliśmy! Wstęp wolny.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności