O krok od tragedii. Policja poszukuje kierowcy [video]

O krok od tragedii. Policja poszukuje kierowcy [video]

Policja poszukuje kierującego samochodem BMW, który nie ustąpił pierwszeństwa na pasach pieszemu.

reklama

30 września 2021 roku, ok. godziny 13:40 na ul. Kościuszki w Wieliczce kierujący pojazdem BMW nie ustąpił pierwszeństwa wchodzącemu na przejście dla pieszych  mężczyźnie i omal go nie potrącił.
W ostatniej chwili pieszy odskoczył przed nadjeżdżającym pojazdem i przewrócił się na chodnik. Kierujący BMW nie zwalniając pojechał dalej. W chwili zdarzenia, przed tym samym przejściem dla pieszych, po przeciwległej jego stronie, zatrzymał się radiowóz policyjny. Funkcjonariusze widząc zdarzenie, po ustaleniu, że pieszy nie odniósł obrażeń a tym samym nie wymaga pomocy lekarskiej, natychmiast podjęli pościg za kierującym BMW, jednakże ten oddalił się. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera innego kierowcy.

reklama

Nagranie to zostało opublikowane w Internecie i jest dowodem w postępowaniu prowadzonym przez Komendę Powiatową Policji w Wieliczce.
Osoby które posiadają jakiekolwiek informacje na temat przedmiotowego zdarzenia proszone są o kontakt pod nr telefonu 47 83 41 211 lub 47 83 41 217.
Poszukiwany jest sprawca przedmiotowego zdarzenia, który kierował srebrnym bmw na holenderskich numerach rejestracyjnych:  DC70834

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności