Najlepszy moskiewski balet oczaruje widzów spektaklem “Jezioro łabędzie”

The Royal Moscow Ballet, grupa taneczna znana na świecie ze swoich spektakli pełnych niesamowitych akrobacji, skoków i piruetów, zawita do Polski już w lutym 2022 roku! Najlepszy moskiewski balet oczaruje widzów spektaklem “Jezioro łabędzie” – ponadczasowym klasykiem, którego każdy powinien zobaczyć!

Już w lutym na polskich scenach królować będzie balet w najlepszym wydaniu! Światowej klasy mistrzowie tańca z The Royal Moscow Ballet przyjadą wtedy do naszego kraju z cyklem wyjątkowych spektakli “Jezioro łabędzie”. Zimowa trasa będzie jedyną w 2022 roku wizytą moskiewskich artystów w Polsce, a balet na takim poziomie to absolutny artystyczny rarytas, którego nie można przegapić!

Zobaczcie zapowiedź tych wyjątkowych spektakli z zapierającymi dech w piersiach fragmentami tańca The Royal Moscow Ballet! A to wszystko jedynie przedsmak baletowych występów, które będzie można podziwiać w lutym!

Nawet tancerze “The Royal Moscow Ballet” nie kryją ekscytacji swoimi spektaklami. W końcu udział w klasycznym “Jeziorze łabędzim” to wyróżnienie, o którym marzy każda baletnica.

– To czysta esencja baletu klasycznego, więc jestem bardzo dumna, że mogę występować w tym spektaklu. Wiem też, że publiczność to pokocha! – mówi Natalia Gubanova, solistka The Royal Moscow Ballet w spektaklu “Jezioro łabędzie”.

The Royal Moscow Ballet zaprasza polską publiczność na niezapomniane baletowe wieczory z “Jeziorem łabędzim” w siedmiu polskich miastach:

1 lutego 2022 – Klub Wytwórnia Łódź

2 lutego 2022 – Sala Ziemi Poznań
3 lutego 2022 – Miasto Ogrodów Katowice
4 lutego 2022 – ICE Kraków
5 lutego 2022 – Hala Stulecia Wrocław
6 lutego 2022 – Torwar Warszawa
7 lutego 2022 – CSK Lublin

Bilety są dostępne na: biletserwis.pl

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności