Bilety na krakowski koncert zespołu Scorpions już dostępne

Scorpions wystąpią w przyszłym roku w TAURON Arenie Kraków. Obok znanych wszystkim przebojów zaprezentują nowe piosenki z przygotowywanej płyty. Sami członkowie zespołu nie mogą się doczekać wyjazdu w przyszłoroczną trasę koncertową. W Polsce zagrają 28 maja 2022 roku. Bilety na to wydarzenie dostępne są na platformie Bilet Serwis. 

ROCK BELIEVER TOUR obejmuje przyszłoroczną amerykańsko-europejską odsłonę trasy koncertowej Scorpions. – Nigdy nie mieliśmy tak długiej przerwy koncertowej, jak podczas pandemii. To oczywiście zwiększyło nasz apetyt, więc czekamy teraz na powrót na trasę – mówi Klaus Meine, wokalista Scorpions.  

Podczas koncertów w USA i Europie zespół będzie promował swój najnowszy album „Rock Believer”, który ma zostać wydany 11 lutego 2022 roku. Do sieci trafił niedawno fragment piosenki z przygotowywanego repertuaru. 

Krakowski koncert Scorpions odbędzie się 28 maja 2022 roku w TAURON Arenie Kraków. Bilety na to wydarzenie w cenie od 225 zł można kupić na platformie Bilet Serwis – www.biletserwis.pl

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności