4 października rozpoczną się konsultacje społeczne dotyczące tej okolicy

4 października rozpoczną się konsultacje społeczne w sprawie poprawy układu komunikacyjnego osiedla Kliny. Projekt zakłada m.in. rozbudowę skrzyżowań na ul. Zawiłej i budowę nowej ul. Wojciecha Bartla.

Zakres inwestycji obejmuje rozbudowę skrzyżowań na ul. Zawiłej z ul. Kobierzyńską, ul. Komuny Paryskiej, ul. Skośną, ul. Borkowską, a także budowę nowej ul. Bartla – od skrzyżowania z ul. Zawiłą do ronda zlokalizowanego za przystankiem autobusowym „Kliny Zacisze”.

Od 4 do 25 października zbierane będą formularze konsultacyjne. Wypełniony i podpisany osobiście dokument należy dostarczyć:

  • na adres poczty elektronicznej: konsultacje@um.krakow.pl (w formie skanu lub zdjęcia)
  • na adres siedziby Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa: ul. Jana Dekerta 24, 30-703 Kraków
  • przez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (ePUAP) z dopiskiem „Konsultacje ZDMK – ul. Nowa Bartla”.

Pobierz formularz w formacie docx pub pdf.

Ponadto w czwartek, 7 października, w godz. 17.00-19.00, odbędzie się spotkanie online dla mieszkańców z udziałem ekspertów. Aby wziąć w nim udział, należy przesłać zgłoszenie na adres e-mail: konsultacje@um.krakow.pl do 6 października. W tytule należy wpisać: „Nowa Bartla – spotkanie”. Decyduje kolejność zgłoszeń. Link do spotkania zostanie przesłany e-mailem na podany adres.

Przewidziane są także telefoniczne dyżury eksperckie pod numerem telefonu 12 616 72 55. W piątek, 8 października, w godz. 10-12, a w poniedziałek, 11 października w godz. 15-17.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności