Zespół Happysad wystąpi w Krakowie. Wstęp bezpłatny!

Happysad już od 20 lat cieszy swoją twórczością fanów, których kolejne pokolenia podczas koncertów wspólnie z muzykami śpiewają największe przeboje zespołu. Kolejną okazją do spotkania z jednym z najpopularniejszych rockowych bandów będzie koncert plenerowy z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! 26 września ze sceny na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków „Wschód” przy os. Szkolnym 39, z ust wokalisty grupy Kuby Kawalca zabrzmi tradycyjne wezwanie do publiczności: Zróbcie hałas! Początek koncertu o godzinie 19.

Nowohucki występ będzie pierwszą w Krakowie okazją, by na żywo usłyszeć odrzutowce – utwory wcześniej niepublikowane i kowery, czyli nowe wersje starych songów grupy. Zespół zaprezentował je fanom na dwupłytowym, jubileuszowym wydawnictwie Odrzutowce i kowery, który ujrzał światło dzienne na przełomie sierpnia i września tego roku. Prócz nich muzycy zaprezentują utwory, które ukazywały się na wydanych wcześniej 8 studyjnych płytach.

Koncert Happysad to przepełnione pozytywną energią, bijącą od zaprzyjaźnionych ze sobą i świetnie się rozumiejących muzyków wydarzenie muzyczne, które pozostanie w pamięci nie tylko młodej nowohuckiej publiczności. Warto we wrześniowe niedzielne popołudnie odwiedzić teren MOS Kraków „Wschód”, by zobaczyć widowisko, które z pewnością nie będzie Made in China, jak brzmi tytuł jednego z utworów grupy.

Udział w koncercie jest bezpłatny, ale ze względu na obowiązujące wytyczne sanitarne, liczba miejsc jest ograniczona. Wstęp na teren koncertu od godz. 18.00.

Widzowie zobowiązani są do samodzielnego zapewnienia sobie odpowiednich środków ochrony osobistej. 

Uwaga! Organizatorzy nie zapewniają dla wszystkich miejsc siedzących.

Prowadzenie koncertu: Lidia Jazgar

Koordynator cyklu: Ireneusz Raś– poseł na Sejm

Organizatorami wydarzenia są: Porozumienie Dzielnic Nowohuckich – Dzielnice: XIV Czyżyny, XVI Bieńczyce, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków „Wschód”

Koncert odbywa się przy wsparciu Miasta Kraków.

Partnerzy cyklu: PPU „Fares” Sp. z o.o., Agencja Art. Blue

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności