Targi mieszkaniowe wracają do Krakowa!

Artykuł sponsorowany

Jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów (25 i 26 września, hala EXPO Kraków) będą znakomitą okazją do wyszukania idealnego lokum w szybko kurczącej się ofercie rynku pierwotnego w stolicy Małopolski

Co dalej z cenami mieszkań? To pytanie zadają sobie tej jesieni wszyscy, którzy myślą o kupnie nowego lokum. Oferta deweloperów we wszystkich dużych miastach w Polsce kurczy się z niespotykaną dotąd prędkością.  Oprócz popytu konsumpcyjnego umacnia się również popyt inwestycyjny –  wiele osób decyduje się na kupno jednego lub kilku mieszkań pod wynajem lub po prostu jako ochronę kapitału w niepewnych gospodarczo czasach. Na dodatek podaż nowych lokali spada. Przy rosnącym popycie i słabnącej podaży nie mamy więc co liczyć na zapowiadane w Internecie spadki cen!

Obserwujemy, że oferta deweloperów bardzo szybko się wyczerpuje, a kolejki klientów oczekujących w biurach sprzedaży to już standard. W tej sytuacji warto pomyśleć o kupnie mieszkania jeszcze tej jesieni, gdyż najbardziej poszukiwane mieszkania z segmentu popularnego – dwupokojowe, o powierzchni 45-60 metrów kwadratowych niezmiennie sprzedają się szybko, zwłaszcza w obliczu zwiększonego zainteresowania zakupami o charakterze inwestycyjnym – komentuje Grzegorz Zieliński, dyrektor Działu Targów w firmie Nowy Adres S.A.

Najlepszą okazją do znalezienia wymarzonego „M” będą Targi Mieszkań i Domów w Krakowie, które firma Nowy Adres S.A. organizuje 25 i 26 września w EXPO Kraków (hala Wisła przy ulicy Galicyjskiej 9). W jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z ofertą lokalnego rynku mieszkań i domów. Wśród wystawców dominują deweloperzy (m.in. Frax Bud, Grupa Deweloperska Start, Imperial Capital, Instal Kraków, Inter-Bud Developer, LV Development, Megapolis, Nexity Polska, Nokturn Deweloper, Samm-Bud, Semaco, Super Krak, Urba, Wawel Serwice) i agencje nieruchomości jak Nieruchomości Kurpiel czy Tecnocasa. Nie zabraknie też firm oferujących gotowe domy jak Danwood  czy Mabudo, a firma RO Spain zaprezentuje niezwykłe nieruchomości w Hiszpanii. Na stoiskach doradców finansowych będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych (Credit Space, Konsult, Krakowski Bank Spółdzielczy). Udział w imprezie zapowiedziały też liczne firmy oferujące artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz, a także architekci (Quality Investment, Saniwell i inni). Warto mieć na uwadze także fakt, że wielu wystawców przygotowuje na targi specjalnie promocje, obowiązujące tylko podczas tego wydarzenia. Targi Mieszkań i Domów to także wyjątkowo bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Zakupu i Finansów będzie można w szczegółach zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna do zakupu mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego. Wykłady poprowadzą także uznani eksperci prawni, specjaliści od inwestowania w nieruchomości i architekci wnętrz.

To nie koniec atrakcji – w tym samym miejscu i czasie co Targi Mieszkań i Domów odbędzie się organizowana przez Grupę MTP unikalna wystawa malarstwa impresjonistów i post-impresjonistów w 3D. To jedyne tego typu wydarzenie w Europie – blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do trójwymiarowej wersji z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Będzie można zobaczyć ożywione obrazy takich klasyków jak Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin czy Vincent Van Gogh (na wystawę obowiązuje osobny bilet).

Oczywiście w tych niezwykłych i nieprzewidywalnych czasach zdrowie i bezpieczeństwo uczestników targów pozostaje najwyższym priorytetem. Targi Mieszkań i Domów w Krakowie organizowane są z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Rady Ministrów. W celu zapewnienia jak największego komfortu zarówno zwiedzających, jak i wystawców, organizator wydarzenia przygotował m.in.:

  • Szerokie alejki, które pozwolą uniknąć tłoku i ścisku,
  • Elektroniczną rejestrację wszystkich uczestników targów – zakup biletu możliwy będzie tylko online na stronach www.targimieszkan.pl oraz www.tobilet.pl

Targi Mieszkań i Domów

25-26 września 2020 r.

sobota godz. 10:00-17:00, niedziela godz. 10.00-16.00

EXPO Kraków, hala Wisła

ul. Galicyjska 9 Kraków

https://krakow.targimieszkan.pl/

Kliknij w grafikę aby powiększyć
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności