Spektakl „Babski Przekręt”. Wygraj podwójne zaproszenie

Konkurs zakończony. Zwycięzca otrzymał od nas maila informującego o wygranej. (Prosimy sprawdzić swoje skrzynki pocztowe, a w szczególności zakładkę SPAM)

Mamy dla naszych czytelników kolejny konkurs. Tym razem chętnie rozdamy wam podwójne zaproszenie na spektakl komediowy „Babski Przekręt”

Wydarzenie odbędzie się 30 września w Kinie Kijów.

O spektaklu:

Włoski biznesmen i wielki patriota Luigi Caruso czyni starania, żeby odzyskać od Francuzów bezcenny obraz Mona Lizy. Kiedy nadarza się okazja, postanawia nie zmarnować swojej szansy. Po raz pierwszy w historii obraz ma przyjechać na wystawę do Polski, będzie wystawiany w Pałacu Kultury. Luigi zbiera ekipę w Polsce, chcąc przechwycić obraz. Tworzą ją cztery nietuzinkowe, acz nie do końca zorganizowane kobiety… Monika, która właśnie wyszła z więzienia po warunkowym zwolnieniu. Cztery lata odsiadki nauczyły ją tego, że nie warto ufać mężczyznom. Karla jest tajną agentką włoskiego wywiadu, która żyje poza systemem jako bezdomna na ulicach Warszawy.

Natalia jest absolwentką prestiżowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, którą zdegradowano w muzealnej pracy do roli tabliczki informacyjnej. Anna jest byłą policjantką, którą wyrzucono z pracy w wyniku fałszywego donosu. Wszystkie są wściekłe i zdeterminowane, żeby dokonać kradzieży i zarobić 100 milionów dolarów, żeby zmienić swoje warunki życiowe i odegrać się na ludziach, którzy je skrzywdzili. Czy im się to uda? Czy znajdą wspólny język przy takiej różnicy charakterów? Czy otrzymają obiecane 100 milionów dolarów? I co zamierzają zrobić z tak niewyobrażalną i niedorzeczną sumą pieniędzy?

Wystąpią: Alicja Kwiatkowska, Ewa Kuklińska, Agata Załęcka, Matylda Damięcka.

Aby mieć szansę na wygranie, wystarczy odpowiedzieć na bardzo proste pytania konkursowe:

– O której godzinie odbędzie się to wydarzenie?
– Napiszcie, dlaczego do was powinny trafić nagrody?

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: konkurs@cowkrakowie.pl, w tytule wpiszcie „Babski Przekręt”

Na wasze maile czekamy do 26 września. Nagrodzimy jedno poprawne i najciekawsze zgłoszenie. Zwycięzca zostanie wyłoniony 27 września.

Powodzenia!

Regulamin konkursu

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności