Pezet – Extended Tour również w Krakowie!

Pezet Extended Tour powiększa się o dodatkowe miasta. Kolejne koncerty odbędą się 10 września we Wrocławiu, 11 września w Krakowie oraz 24 września w Warszawie. Bilety na wydarzenia dostępne są za pośrednictwem serwisu Going.

Trasa koncertowa Pezeta „Extended Tour” zapowiada się niesamowicie. Jeden z najlepszych polskich raperów pojawi się w kilku największych miastach na terenie Polski. Jednym z przystanków będzie Kraków, gdzie Pezet wystąpi już 11 września o godzinie 18:30. Publiczność zbierze się w sobotę na terenie Hype Parku.

Pezet Extended Tour będzie pierwszą okazją, żeby na żywo usłyszeć utwory z albumu „Muzyka Współczesna Extended”

Na scenie zjawią się różni goście, więc impreza z pewnością przyprawi o dreszcze nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/566496497712078

Bilety: https://goingapp.pl/wydarzenie/pezet-extended-tour-krakow/wrzesien-2021

Pezet Extended Tour:

10.09 – Wrocław – Tor Wyścigów Konnych Partynice

11.09 – Kraków – HYPE PARK

24.09 – Warszawa – Błonia PGE Narodowego

Najnowszy singiel Pezeta „Mem” ukaże się na limitowanym wydawnictwie „Muzyka Współczesna LP”. Podobnie jak w wydaniach Deluxe i Extended tracklista albumu różnić się będzie od wersji podstawowej i zostanie do niej dodany utwór „Mem”. Oprócz tego w poligrafii wydania znajdą się teksty wszystkich utworów. W sklepie winylownia.pl winyl dostępny jest w limitowanym (200 sztuk) wydaniu „half black/ half magenta”: https://bit.ly/PezetWinylownia

Wydawnictwo i koncerty w ramach trasy Extended Tour są zamknięciem trwającego dwa lata rozdziału „Muzyka Współczesna” w karierze Pezeta. Album osiągnął status potrójnej platyny, a singiel „Magenta” status diamentowego singla. Są to jak dotąd najwyższe wyróżnienia w dyskografii Pezeta.

Dodatkowo przypominamy, że na platformie HBO GO caly czas dostępny jest zarejestrowany w warszawskim COS Torwar koncert Pezeta z grudnia 2019 roku.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności