Od 27 września autobusy linii aglomeracyjnej nr 262 będą kursować na trasie wydłużonej do miejscowości Rawałowice w gminie Kocmyrzów-Luborzyca.
Trasa linii nr 262:
„Czyżyny Dworzec” – … – „Kocmyrzów-Luborzyca Urząd Gminy”, Luborzyca, ul. Jagiellońska, droga wojewódzka nr 776, Pietrzejowice, Rawałowice – „Rawałowice Kapliczka”
Na nowym odcinku trasy zostaną uruchomione następujące przystanki:
- „Kocmyrzów CPN” (na żądanie) – na drodze wojewódzkiej nr 776
- „Pietrzejowice” (na żądanie) – na drodze wojewódzkiej nr 776
- „Rawałowice Góra” (na żądanie) – na drodze gminnej
- „Rawałowice Skrzyżowanie” (na żądanie) – na drodze gminnej
- „Rawałowice Kapliczka” – nowa pętla we wsi Rawałowice.
Linia nadal będzie kursować tylko w dni powszednie w godzinach szczytu i będzie realizować tę samą liczbę kursów. Rozkład jazdy zostanie zmieniony. Szczegóły na stronie internetowej ztp.krakow.pl.