Na Błoniach odbędzie się świetne wydarzenie. Wstęp bezpłatny

25 września w Krakowie odbędzie się ostatni z 4 przystanków Clouds Fest sponsored by GLO™. Tym razem prosto z festiwalowego balonu wystąpi Natalia Szroeder – jedna z najciekawszych popowych artystek na rynku.

Clouds Fest to seria koncertów, jakich na muzycznej mapie Polski jeszcze nie było. To wydarzenie podnosi poprzeczkę na wyższy poziom – i to dosłownie. Scena koncertów została przeniesiona w chmury, a konkretniej do festiwalowego balonu, z którego artyści dali wyjątkowy, podniebny show. 

Na festiwalowej trasie znalazły się kolejno Warszawa, Gdańsk i Wrocław. Każdy z przystanków gościł innego artystę: w stolicy koncert miał skład Płomień 81, w Gdańsku wystąpił Gruby Mielzky, we Wrocławiu zaśpiewała Rosalie. Po każdym z koncertów powstały teledyski do nowych aranżacji utworów danych artystów.

Finałowy koncert, zamykający tegoroczną edycję Clouds Fest, odbędzie się 25 września w Krakowie. W specjalnej strefie Clouds Fest wystąpi Natalia Szroeder, piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Jej ostatnie single „Powinnam?”, „Para”, „Przypływy” czy „Pestki” zdobyły miliony wyświetleń w serwisach streamingowych, podbijając serca wielu słuchaczy. Artystka zapowiedziała, że jeszcze w tym roku premierę będzie miał jej kolejny solowy album.

Start festiwalu zaplanowano na godzinę 18:00. W strefie Clouds Fest będzie można nie tylko obejrzeć koncert, ale również stworzyć spersonalizowaną koszulkę tie-dye, czy uwiecznić się na zdjęciu  wśród chmur w koszu balonowym! Koncert rusza o 20:30* – jest bezpłatny i dostępny dla osób pełnoletnich**. Transmisja na żywo będzie dostępna na stronie eventu oraz na Facebooku 2020 label.

Organizatorem Clouds Fest jest Revolume. Za produkcję eventu oraz koncepcje kreatyną odpowiada agencja 180heartbeats + JUNG v MATT. Za produkcję teledysków wyreżyserowanych przez Arka Nowakowskiego odpowiada dom produkcyjny Shootme.

*Godzina koncertu może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe.

**Ze względu na warunki pandemiczne liczba miejsc jest ograniczona.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności