Linia tramwajowa do Mistrzejowic – konsultacje

W najbliższy wtorek i czwartek, w ramach drugiego etapu konsultacji społecznych dotyczących budowy linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju do Mistrzejowic w modelu partnerstwa publiczno-prywatnego, odbędą się dwa moderowane spotkania dla mieszkańców z udziałem ekspertów. Przewidziano również dyżury telefoniczne projektanta.

We wtorek, 7 września, w godz. 17.00–19.00 odbędzie się pierwsze spośród dwóch spotkań konsultacyjnych z udziałem ekspertów. Aby wziąć w nim udział, nie trzeba wychodzić z domu – wystarczy tuż przed jego rozpoczęciem wejść na stronę internetową konsultacje.tramwajdomistrzejowic.pl.

Drugie ze spotkań odbędzie się w czwartek, 9 września, również w godzinach 17.00–19.00, w Szkole Podstawowej nr 64 przy ul. Sadzawki 1. Z uwagi na obostrzenia epidemiczne w konsultacjach może wziąć udział maksymalnie 50 osób.

Rejestracja ruszy w środę, 8 września, o godz. 8.00 i potrwa do czwartku, 9 września, do godz. 12.00 lub do wyczerpania limitu miejsc. W wyznaczonym terminie wystarczy wysłać zgłoszenie e-mail zawierające imię i nazwisko uczestnika na adres info@tramwajdomistrzejowic.pl. Rejestracja będzie potwierdzana w wiadomości zwrotnej. Jednorazowo można zgłosić jednego uczestnika.

Zainteresowanych zachęcamy również do indywidualnych rozmów z projektantem podczas dyżurów telefonicznych pod numerem telefonu 12 616 72 55:

  • w środę, 8 września, w godz. 15.00-17.00
  • w piątek, 10 września, w godz. 10.00-12.00.

Do poniedziałku, 6 września, zbierane są głosy w ankiecie online.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności