Konkurs z marką Wawel – wygraj zaproszenia na Festiwal Czekolady oraz słodycze

Konkurs zakończony. Maile informujące o wygranej zostały przesłane do zwycięzców. Prosimy o sprawdzenie poczty (w szczególności zakładki SPAM). Gratulujemy.

Wielkimi krokami zbliża się bardzo fajne wydarzenie! Mowa o Festiwalu Czekolady, który odbędzie się w najbliższy weekend w Krakowie.

W czasie Festiwalu Czekolady uczestnicy Bicia Rekordu Polski w degustacji czekolady będą delektować się smakiem czekolad marki Wawel. Na wydarzeniu nie zabraknie słodyczy krakowskiego producenta, którego produkty na co dzień znajdziemy m.in. w Sklepach Firmowych Wawel, przy ul. Kalwaryjskiej 19-21, ul. Łokietka 8d, przy Rynku Głównym 33, w Centrum Handlowym Futura Park oraz w Kawiarni Wawel na Wzgórzu Wawelskim.

Macie ochotę wybrać się na Festiwal Czekolady i wziąć udział w Biciu Rekord Polski w degustacji czekolady i przy okazji otrzymać pyszności od firmy Wawel?

Jeżeli odpowiedź brzmi TAK! To nie pozostaje nic innego, jak udział w naszym bardzo prostym konkursie.

Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na Festiwal Czekolady oraz smakołyki od firmy Wawel.

Co zrobić, aby mieć szansę na wygranie jednego z pięciu zestawów? (2 zaproszenia na Festiwal + słodycze) Wystarczy odpowiedzieć na nasze bardzo proste pytania konkursowe:

  • Jak nazywa się roślina, z której pozyskujemy miazgę kakaową, czyli główny składnik czekolad?
  • Jakie damskie imię, już od 1918 roku, widnieje na opakowaniu jednego z czekoladowych batoników Wawelu?
  • Napiszcie, dlaczego do Was powinny trafić nagrody?

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail konkurs@cowkrakowie.pl. W tytule wpiszcie Festiwal Czekolady.

Na wasze wiadomości czekamy do środy, 22 września. Zwycięzców powiadomimy o wygranej 23 września w odpowiedzi na zgłoszenie konkursowe.

WAŻNE! Odbiór nagród będzie możliwy w dniach 23-24.09.2021 w godzinach 10-19 w sklepie firmowym Wawel przy Rynku Głównym 33.

Nagrodzimy pięć poprawnych i najciekawszych odpowiedzi!

Powodzenia!

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności