Z punktu szczepień w Galerii Bronowice skorzystać można przy okazji zakupów

12 lipca w Galerii Bronowice w Krakowie swoją działalność rozpoczął pierwszy małopolski punkt szczepień powszechnych przeciw Covid-19, zlokalizowany w centrum handlowym. W ciągu 15 dni szczepionkę przyjęło tu aż 3 306 osób*.

Z oferty punktu szczepień w Galerii Bronowice skorzystać można przy okazji zakupów – nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Punkt dostępny jest zarówno dla tych, którzy dotychczas nie zaszczepili się, jak i osób mających przyjąć drugą dawkę. Dotyczy to również szczepień najmłodszych od 12 roku życia.

W Galerii Bronowice dostępna jest jednodawkowa szczepionka firmy Johnson&Johnson oraz preparaty dwudawkowe, takie jak Pfizer i Moderna – klienci mogą skorzystać ze szczepienia pełnym cyklem w/w preparatów, jak również zaszczepić się drugą dawką bez względu na miejsce przyjęcia pierwszej. Dzieciom i młodzieży od 12 rż. podawany jest preparat firmy Pfizer.

Punkt szczepień w Galerii Bronowice znajduje się na parterze, tuż przy wjeździe z parkingu, nieopodal wejścia do Auchan. Przygotowano zgodnie z wszelkimi wymogami organizacyjno-technicznymi i wytycznymi dla tego typu placówek, wyposażony został w odpowiedni sprzęt medyczny. Do dyspozycji odwiedzających jest również wykwalifikowany personel oraz lekarze. Szczepiący się przyjmowani są przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Na miejscu należy wypełnić niezbędną dokumentację oraz przejść kwalifikację medyczną, na podstawie której podawany jest preparat. Organizatorem punktu szczepień jest Centrum Medyczne UNIMED Kraków.

Punkt szczepień w Galerii Bronowice czynny jest od poniedziałku do soboty, wszyscy chętni przyjmowani są w godzinach 9:00-18:00. Dużym udogodnieniem jest także możliwość weryfikacji dostępności szczepionek na konkretny dzień, której można dokonać dzwoniąc pod numer: 511 695 015 lub sprawdzając na FB CM Unimed oraz na stronie https://galeriabronowice.pl/wydarzenia/4717-punkt-szczepien-przeciw-covid-19-w-galerii-bronowice.

*dane za okres 12-28.07.2021

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności