Uwaga kierowcy! Taka organizacja ruchu będzie obowiązywać przez około 2 miesiące

Od 9 sierpnia od 5.00 dla ruchu zostaną zamknięte wszystkie wjazdy z ul. Wielickiej na ul. Kostaneckiego. Aby dojechać do obiektów szpitalnych, naukowych i handlowych konieczne jest korzystanie z trasy objazdowej wyznaczonej ul. Jakubowskiego. Tymczasowa organizacja ruchu przewiduje możliwość wyjazdu z ul. Kostaneckiego. Zachowana będzie także zawrotka na wysokości ul. Wlotowej.

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywać przez około 2 miesiące. Wprowadzone zakazy nie dotyczą pojazdów służb medycznych.

W tym czasie wykonawca przebudowy ul. Kostaneckiego będzie realizował roboty na skrzyżowaniu tej ul. z ul. Wielicką polegające m.in. na instalacji oświetlenia, sygnalizacji i systemu sterowania ruchem.

Przepraszamy za utrudnienia!

Przypomnijmy – przebudowa ul. Kostaneckiego jest pierwszym z zadań, którego celem jest modernizacja układu drogowego w Prokocimiu i poprawa obsługi komunikacyjnej szpitala UJ. Prace rozpoczęły się wiosną i zakończą na początku 2022 roku. Od jesieni tego roku rozpocznie się z kolei realizacja drugiego etapu zadania – czyli rozbudowa ul. Jakubowskiego.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności