Tłumy plażowiczów na Bagrach [zdjęcia]

Piękna pogoda zachęca mieszkańców Krakowa do plażowania. W ten weekend tłumy pojawiły się na Bagrach.

Najlepiej na plażę wybrać się rowerem, jednak ci którzy chcą pojechać własnym samochodem – mogą skorzystać ze specjalnej oferty i pozostawić auto na parkingu P+R Mały Płaszów.

Poza podstawową ofertą zachęcającą do pozostawienia samochodu na parkingu P+R Mały Płaszów, taką jak posiadanie KKM czy zakup biletu P+R jednoosobowego za 10,00 zł, który uprawnia 1 osobę do wielokrotnych przejazdów wszystkimi pojazdami Komunikacji Miejskiej w Krakowie – specjalnie dla tego parkingu uruchomiono dedykowany bilet.

Specjalny bilet P+R za 5,00 zł uprawnia do wielokrotnych przejazdów wskazanymi pojazdami KMK:

  • do 5 osób dorosłych,
  • dla grupy od 2 (1 rodzic/opiekun + 1 dziecko do 16 lat) do maksymalnie 7 osób (1 rodzic/opiekun i 6 dzieci do lat 16 lub 2 rodziców/opiekunów i 5 dzieci do lat 16).

Czyli płacąc 5 złotych za bilet parkingowy można wraz z pasażerami naszego samochodu dojechać na Bagry, a potem wrócić na parking.

Na Bagry kursuje weekendowa linii autobusowa nr 497Mały Płaszów P+R – Tężnia Bagry (jedynie w słoneczne weekendy, od godz. 10:00 do 18:00 co 20 minut, poza tymi godzinami co 40 minut). Tym samym możemy zaparkować nasz pojazd – bez szukania miejsca na wąskich uliczkach wokół zalewu, przesiąść się w autobus i dotrzeć na miejsce.

A tak wypoczywają mieszkańcy Krakowa:

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności