Rozbudowa al. 29 Listopada: zmiany w rejonie ul. Powstańców i Ks. Meiera

Od poniedziałku 23 sierpnia do 30 listopada br. wprowadzona będzie tymczasowa organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Powstańców i al. 29 Listopada oraz przy skrzyżowaniu al. 29 Listopada z ul. Ks. Meiera. Zmiany związane są z robotami przy rozbudowie wylotówki na Warszawę.

W przypadku skrzyżowania Powstańców i 29 Listopada, zmiany dotyczą głównie ruchu pieszego. Zamknięty będzie chodnik po północnej stronie ul. Powstańców na wysokości dyskontu spożywczego. Na tym odcinku zawężona będzie też jezdnia po stronie północnej. Aby dojść do al. 29 Listopada piesi muszą przejść na południową stronę ul. Powstańców. Roboty będą też prowadzone na zieleńcu wzdłuż al. 29 Listopada na odcinku od skrzyżowania z ul. Powstańców w kierunku wiaduktu kolejowego. Czynny będzie chodnik wzdłuż al. 29 Listopada po stronie wschodniej na takich samych zasadach jak obecnie.

Zmiana organizacji ruchu nastąpi też w rejonie skrzyżowania al. 29 Listopada z ul. Ks. Meiera i z szutrową drogą boczną (połączenie al. 29 Listopada z ul. Felińskiego). Od 23 sierpnia będą tam prowadzone prace związane z budową przejazdu łączącego drogę szutrową z ul. Ks. Meiera. W I etapie nastąpi zwężenie jezdni ul. Ks. Meiera oraz drogi bocznej. W II etapie zamknięty zostanie zjazd z al. 29 Listopada do drogi bocznej, za wyjątkiem pojazdów budowy. Dojazd do drogi bocznej będzie możliwy po tymczasowym przejeździe od strony ul. Meiera.

W obu przypadkach przywrócenie stałej organizacji ruchu nastąpi 30 listopada br. w godzinach popołudniowych.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności