Mamy dla was bilety na koncert [konkurs]

Konkurs zakończony. Wiadomość o wygranej została przekazana do zwycięzcy. Prosimy sprawdzić e-mail

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie! Dzięki Visual Production mamy dla was podwójne zaproszenie na najbliższy koncert Sympho House 2021, który organizowany jest w ramach Summer Sky Festival.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 21 sierpnia na scenie przed Tauron Areną Kraków.

Sympho House, czyli koncert największych hitów muzyki house w wykonaniu orkiestry symfonicznej i udziale dj’a oraz wokalistów na żywo. Jest to unikalne połączenie muzyki house i symfonicznych brzmień w wykonaniu Visual Symphony Orchestra, DJ-a Wookiego i utalentowanych wokalistów.  Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: Faithless, Moloko, Bob Sinclar, Daft Punk, Eric Prydz, Basement Jaxx, Modjo, Armand van Helden, Kygo, Avicii i inni.

Ze względu na złożoność projektu powstała Visual Symphony Orchestra składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera — Dariusza Tarczewskiego.

Chcecie wybrać się na to wydarzenie? Zachęcamy do udziału w naszym konkursie!

Aby mieć szansę na wygranie podwójnego zaproszenia, wystarczy odpowiedzieć na nasze pytania konkursowe:

  • Summer Sky Festival odbędzie się również 22 sierpnia przed Tauron Areną Kraków, kto wtedy wystąpi? (już dziś wam zdradzimy, że też na ten koncert rozdamy bilety)
  • Napiszcie, dlaczego to właśnie was powinniśmy nagrodzić tymi zaproszeniami?

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: konkurs@cowkrakowie.pl, w tytule wpiszcie Sympho House 2021

Na wasze e-maile czekamy do najbliższego czwartku, do godziny 16:00. W tym samym dniu powiadomimy zwycięzcę o wygranej. Bilety zostaną przesłane w pliku PDF, które należy wydrukować.

Nasz zespół nagrodzi jedną poprawną i najciekawszą odpowiedź. Powodzenia!

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności