Linia lotnicza Ryanair uruchomi dwa nowe połączenia z Krakowa

W sezonie Zima 2021/2021 Ryanair uruchomi dwa nowe połączenia z Krakowa do Lille we Francji oraz do stolicy Węgier, Budapesztu.

Z Krakowa do Budapesztu będziemy podróżować od 1 listopada w poniedziałki, środy i piątki, do Lille także od 1 listopada, dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki.

„Cieszy nas wzrastający ruch pasażerski w sezonie letnim, jednak o tym, jak szybko branża lotnicza powróci do dobrej kondycji sprzed pandemii, zadecydują także najbliższe jesienne i zimowe miesiące. Tym bardziej ważne jest , że nasz bazowy przewoźnik Ryanair otworzy kolejne nowe połączenia do Lille i Budapesztu – wyjątkowych pod względem historycznym miast europejskich.” – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

„Budapeszt to jedna z ulubionych metropolii polskich turystów, imponujący ośrodek kulturalny z licznymi zabytkami, muzeami, galeriami – miasto, które można zwiedzać bez końca. Lille to kraina Flandrii i podobnie jak Kraków posiada imponującą ilość uniwersytetów, ośrodków naukowych i zabytków. Mamy nadzieję, że dzięki tym dwóm połączeniom, Kraków i Małopolska zyskają kolejnych turystów z nad Dunaju i Flandrii.” – dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności