Wprowadzona będzie zmiana w organizacji ruchu na skrzyżowaniu z ul. Wielicką

Od 26 lipca do około połowy sierpnia wprowadzona będzie zmiana w organizacji ruchu na skrzyżowaniu z ul. Wielicką. Ma to związek z przebudową infrastruktury podziemnej w związku z modernizacją ul. Kostaneckiego.

26 lipca przywrócona będzie możliwość skrętu z ul. Wielickiej w Kostaneckiego. Drogowcy przeniosą się na inne odcinki skrzyżowania. To spowoduje zmiany w organizacji ruchu.

Od godz. 5.00 w poniedziałek, 26 lipca, do około połowy sierpnia wprowadzony będzie zakaz skrętu w lewo z ul. Wielickiej w ul. Kostaneckiego oraz zakaz jazdy na wprost z ul. Teligi w ul. Kostaneckiego. Nie będzie można także wyjechać z ul. Kostaneckiego w ul. Wielicką.

Dla kierowców i pojazdów komunikacji zbiorowej wyznaczono objazd z wykorzystaniem ul. Jakubowskiego. Dodatkowo, aby usprawnić ruch na ul. Wielickiej zostanie wprowadzona możliwość zawracania dla samochodów osobowych jadących od strony Wieliczki na skrzyżowaniu ulic Wielickiej i Wlotowej.

Wprowadzone zakazy nie dotyczą pojazdów służb medycznych.

Po tym etapie prac, na skrzyżowaniu Wielicka/Kostaneckiego wprowadzone będą kolejne zmiany w organizacji ruchu w celu wykonania układu drogowego.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności