W Krakowie odbędzie się I Krakowski Przejazd Kolorowych Cyklistów

Muzeum Inżynierii Miejskiej zaprasza na na pierwszy w historii Krakowski Przejazd Kolorowych Cyklistów, który odbędzie się w ramach „Dni św. Wawrzyńca” – Weekend rodzinny.

Nasz przejazd będzie nietypowy, bo zachęcamy uczestników do udekorowania swoich pojazdów i przebrania się jak najbardziej kolorowe stroje. Możecie udekorować rowery kwiatami, wstążkami, kosmicznymi elementami, pluszakami, elementami związanymi z symboliką Krakowa. Was samych również zachęcamy do przebrania się i wcielenia w rolę rowerowego bohatera! – zachęcają organizatorzy.

Przejazd rozpocznie się 8 sierpnia o godz. 12:00 z dziedzińca Muzeum Inżynierii Miejskiej i pojedzie przez Bulwary Wiślane, Planty, następnie ul. Mikołaja Kopernika do Ronda Mogilskiego i Grzegórzeckiego, by Bulwarami powrócić do Muzeum. Trasa zaplanowana jest na niecałe 10 km i będzie to przejazd spokojny, wręcz spacerowy. Przejazd poruszać się będzie w maksymalnie trzech grupach 15-osobowych prowadzonych przez reprezentantów Muzeum. Trasa wiedzie wyłącznie ścieżkami rowerowymi i przystosowanymi do ruchu rowerów.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca. Szczegóły i informacje o biletach dostępne są w wydarzeniu na Facebooku

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności