Przesunięte zostały prace związane z obniżaniem jezdni al. 29 Listopada

Z uwagi na warunki pogodowe o tydzień przesunięte zostały prace związane z obniżaniem jezdni al. 29 Listopada pod wiaduktem kolejowym. Prowadzone nocami roboty i związane z nimi utrudnienia w ruchu zostaną będą miały miejsce od 29 lipca do 1 sierpnia.

Prace będą podzielone na dwa etapy. Najpierw, z czwartku na piątek (29/30 lipca) od godz. 21.00 do godz. 6.00 frezowana będzie wschodnia, a potem zachodnia połówka jezdni. Ruch będzie się odbywał się wahadłowo. W piątek od godz. 6.00 ruch będzie się odbywał z wykorzystaniem obu pasów.

Natomiast od godziny 21.00 z piątku na sobotę (30/31 lipca) al. 29 Listopada pod przebudowywanym wiaduktem będzie zamknięta dla ruchu. Możliwość przejazdu pod wiaduktem będzie tymczasowo przywrócona w sobotę od godziny 9.00. Również z soboty na niedzielę (31 lipca/1 sierpnia) od godziny 21.00 do godziny 9.00 jezdnia pod wiaduktem będzie zamknięta dla ruchu. Ponowna możliwość korzystania z odtworzonej nawierzchni asfaltowej pod wiaduktem pojawi się w niedzielę od godzin porannych.

Dla kierowców przygotowano trasę objazdu z wykorzystaniem ulic Siewna i Mackiewicza.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności