Przebudowa ul. Kostaneckiego. Zostanie wprowadzona zmiana przy skrzyżowaniu z ul. Wielicką

Uwaga kierowcy! Od 21 lipca wprowadzony będzie zakaz skrętu w prawo z ulicy Wielickiej w ul. Kostaneckiego. Objazd będzie wyznaczony ul. Jakubowskiego.

Rozpoczyna się kolejny etap prac przy przebudowie ul. Kostaneckiego. Będzie on polegać na przebudowie sieci podziemnych w rejonie skrzyżowania z ul. Wielicką. Roboty podzielone są na kilka etapów, aby nie zamykać jednocześnie wszystkich relacji tego skrzyżowania.

W pierwszym etapie, od środy 21 lipca od godzin porannych wprowadzony będzie zakaz skrętu w prawo z ulicy Wielickiej w ul. Kostaneckiego. Zakaz nie dotyczy pojazdów medycznych. Pozostali użytkownicy ruchu będą mogli korzystać z objazdu ulicą Jakubowskiego. Dotyczy to także pojazdów komunikacji miejskiej w Krakowie. Aby ułatwić dojście do funkcjonujących w tej okolicy przystanków autobusowych i szpitali wydzielony będzie przejście dla pieszych i przejazd dla rowerów.

Taka organizacja ruchu będzie trwała ok. 5 dni. W kolejnych etapach zamykane będą sukcesywnie inne wjazdy w ul. Kostaneckiego. 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności